Γενικά Το όμορφο ζευγαρακι μου Parrotlet

Αααχ καλέ τι λούτρινα είναι αυτά;! τρελαίνομαι! Να σου ζήσουν Ιωάννα μου! Είναι ημιάγρια;

@ilie mp κορίτσι μου έχεις ταλέντο με τα ονόματα!
 
Είναι ταισμενα στο χερι αλλά τους τελευταίους 2 μήνες δεν είχε ασχοληθεί ο άνθρωπος. Κι εγώ βέβαια δεν έχω κάνει κίνηση γιατί γυρίζω πτώμα από τη δουλειά με αποτέλεσμα να κοιμάμαι από τις 6 το απόγευμα που γυρίζω σπίτι μέχρι τις 11 το πρωί...
Όσο για τα ονόματα δεν έχω καταλήξει ακόμα. Μου αρέσει το Φλικ και Φλοκ αλλά και το BiBi για τη μικρη
 
.. Να κοιμάμαι από τις 6 το απόγευμα που γυρίζω σπίτι μέχρι τις 11 το πρωί...
...

χαχα, θα με τρελάνεις! :D 17 ώρες ύπνο; 😱 Σε ορυχείο δουλεύεις; 😛
 
χαχα, θα με τρελάνεις! :D 17 ώρες ύπνο; 😱 Σε ορυχείο δουλεύεις; 😛
Γελα εσύ. Γελα!
Είμαι στη ραφηνα κατά τις 3 το μεσημέρι, μπαίνω στο καράβι 4, φτάνω στον τελικό προορισμό 2 το βράδυ, καθαρίζω, πέφτω για ύπνο στις 3 και ξυπνάω 6, δηλαδή 3 με 2μιση ώρες ύπνο. Κάνω ξανά το δρομολόγιο και φτάνω ραφηνα 4, μέχρι να γυρίσω Αθήνα θα πάει 5μιση. Άρα νομίζω μου αξίζουν τόσες ώρες ύπνου...
 
Γελα εσύ. Γελα!
Είμαι στη ραφηνα κατά τις 3 το μεσημέρι, μπαίνω στο καράβι 4, φτάνω στον τελικό προορισμό 2 το βράδυ, καθαρίζω, πέφτω για ύπνο στις 3 και ξυπνάω 6, δηλαδή 3 με 2μιση ώρες ύπνο. Κάνω ξανά το δρομολόγιο και φτάνω ραφηνα 4, μέχρι να γυρίσω Αθήνα θα πάει 5μιση. Άρα νομίζω μου αξίζουν τόσες ώρες ύπνου...


Eίναι που εγώ δεν το'χω με τον ύπνο γι'αυτό μου φάνηκε περίεργο. :D
 
Back
Top