Τραυματισμοί Τραυματισμένο περιστέρι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Lea
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
@Lea Δοκίμασε να αλλάξεις το μέγεθος της και θα ανεβει. Εγώ χρησιμοποιώ αυτό το προγραμμα!!
 
Στο κινητό σου στην εφαρμογή play store στην αναζήτηση γράφεις qreduce lite κ το κατεβάζεις. Μετά το ανοίγεις, από εκεί επιλέγεις φωτογραφία από το αρχείο σου κ της μειώνεις το μέγεθος πχ σε 700 kb. Πατάς save, κ μετά ανεβάζεις στο ποστ σου στο pb την νέα φωτογραφία.
Σημασία δεν έχουν ούτε οι γνώσεις σε ξένες γλώσσες, ούτε σε computer skills, αλλά η ανθρωπιά σου. Για το περιστεράκι είσαι ο Θεός του που το έσωσε κ το φροντίζει. Μπράβο σου Λέα.
 
@ianos Καλημέρα. Όπως έχω αναφέρει και πιο πάνω, και όπως μου πρότεινε η Anna Maria Mp του πήρα σταγόνες Beytril και του δίνω αραιωμένη σε νερό, (με τις αναλογίες και οδηγίες που με συμβουλεψαν από την Κτηνιατρική Νεο Ηράκλειο.) Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον σου.
Ναι, μου ήταν αντιληπτό, παρόλα αυτά, σκέφτηκα ότι ίσως στη συνέχεια να σου είχαν δημιουργηθεί αμφιβολίες. Παρακαλώ 🙂
 
@ianos ΕΓΩ ευχαριστώ για των χρόνο σου
[automerge]1665566925[/automerge]
@Anna Maria Mp Όπως έστελνα τους γιους μου στο πανεπιστήμιο μακριά μου, με δάκρυ στα μάτια, αλλά και περηφάνια που ανοίγουν τα φτερά τους. 🥰
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Lea δεν έχω λόγια. Τόσο τυχερό στην ατυχία του. Λέα μου είσαι υπέροχος άνθρωπος κ είμαι σίγουρη ότι κ στα παιδιά σου έχεις μεταδώσει τις ίδιες αξίες.
Κ πάλι μπράβο σου! 👏🥰
Υγ. Τι γλυκούλι που είναι!
 
@Lea Μαγική εικόνα!! 😍Είστε υπέροχοι μαζί και αυτό σου δείχνει την αγάπη και την ευγνωμοσύνη του που το έσωσες!! 🙂
Με κάνει χαρούμενη να βλέπω ότι υπάρχουν τετοιοι άνθρωποι, χίλια μπράβο🙏
 
Καλησπέρα και όλα να πάνε καλά , αφού αποφάσισες να δώσεις Μπαιτρύλ θα σου υπενθυμίσω αυτό που είπε και η Άννα Μαρία , μετά την αντιβίωση σίγουρα προβιοτικό . Καλή συνέχεια με την μικρούλα .
 
Θα ήθελα πολύ να το κρατήσω αλλά ξέρω πως είναι εγωιστικό. Έμαθα πως ένας γνωστός μας έχει περιστέρια και πολύ μεγάλο περιστερώνα και δέχτηκε να το πάρει όταν γίνει τελείως καλά. Πιστεύω θέλει δύο τρεις εβδομάδες ακόμα.
Έτσι θα μπορώ και να το βλέπω
 
Back
Top