Γενικά Τρόπος μεταφοράς παπαγαλου σε νησι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης arisvoug
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Λοιπόν ρώτησε και μου είπε οτι έχει κάθε μέρα 11:00 το πρωι και οτι φτάνει Αθήνα κατα της 16:00-16:30 είναι εντάξει;
 
Ναι μια χαρα ειναι!
Σημερα θα παρω τηλ να ενημερωσω πως την Δευτερα θα τους παω το μωρο!
 
Πολύ ωραία αμα γίνετε σε παρακαλώ παρα πολυ θα ρωτήσεις τι ώρα φτάνει το καράβι Σάμο;

Το Μύκονος δεν είναι;
 
Οταν εχω νεα θα σου στειλω πμ!
Να μου στειλεις και το κινητο σου.
 
Λοιπόν μου έστηλε μήνυμα και μου είπε πως είναι όλα οκ για αύριο, επίσης μου είπε να του δόσω ένα τήλ. και ένα όνομα τα δικά σου δέν θα του δόσω;
 
Που εισαι και σε ψαχνω;
Στο εχω στειλει το μικρο με τον Νησος Μυκονος, δεν ξερω τι ωρα φτανει,ξεχασα να ρωτησω αλλα απ'οσο ξερω φτανει νωρις το πρωι.
Παρε με σε παρακαλω να σου πω απο που θα το ζητησεις, απο το μεσημερι σε παιρνω τηλ!
 
Ατελίωτα συγνώμη αλλα η μικρή μου αδερφή (2 χρονόν) είχε πάρει το κινητό μου και το είχε χάσει και δέν είναι μόνο αυτό αλλα είχε κλίση κιόλας απο μπαταρία όταν το βρίκα το έβαλα να φορτίση(και το αστίο είναι οτι κάτι είχε πάθει η παντόφλα και δέν μπορούσε να λάβει μήνυμα)μετά πήγα προπόνιση στο μπάσκετ και όταν ήρθα έμεινα απέξω μέχρι τώρα που σου μηλάω...
Απίστευτο και όμως αληθινό...
Το πουλάκι όμορφο υγιές όλα καλά γενικότερα;
Ξανά συγνώμη αλλα σήμερα πήγενα απο ατυχία σε ατυχία...☹
 
Το μικρο ηταν λιγο ταλαιπορημενο εκει μεσα...
Τον ειχαν πιασει και τα νευρα του καποια στιγμη αλλα ηρεμισε τελικα.
Στειλε μου μην να ξερω πως το πηρες!
Σου ευχομαι να το χαιρεσαι και να ειναι υγειεστατο και πολυχρονο!
Ειναι κουκλακι...
 
Καλημερα!
Να σας ενημερωσω πως ο μικρος εφτασε καλα στη Σαμο και βρισκεται στο σπιτι του Αρη!
Ηταν τρομαγμενο οπως μου ειπε αλλα το θεωρω φυσιολογικο μετα απο τοση ταλαιπορια και κλεισουρα..
Αναμενουμε νεα λοιπον και φωτο!
Το μικρο ειναι πανεμορφο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Πρίν σχεδόν μία ώρα η παρουσίαση ολοκληρόθηκε επιτυχώς! Και σε λίγο θα ανεβάσω και φωτογραφίες!
 
Back
Top