Φροντίδα Φιλοξενία του Σπύρου (κοκατίλ) @fortunatos

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης takis1964
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Μιλήσατε με τη μάνα μου; 😁
...Τι; Είσαι μικρός; ή δεν σε παντρεύει η μαμά σου; ..Πρόσεξε Γιώργο γιατί βλέπω τον Σπύρο να μετακομίζει 🤣 😜
 
@Sissy η μάνα μου είναι που θέλει, γι' αυτό λέω ότι μιλήσατε και σας έπεισε να το αναφέρετε :)
Ο Σπύρος χωρίς εμένα δεν μπορεί... Αν και καθημερινά αποδεικνύει το αντίθετο το σκασμένο :)
 
Διακοπές κάνει ο Σπύρος 🙃Μυυυυυκονος και τρελό αγορι, φλερτ με μεγαλύτερες, πάντα με αποστάσεις λογω covid 19, χορός τραγούδι και από Δευτέρα ξανά στο καβούκι του, 😷 παρέα με τον μπαμπά του😂!
 
Διακοπές κάνει ο Σπύρος 🙃Μυυυυυκονος και τρελό αγορι, φλερτ με μεγαλύτερες, πάντα με αποστάσεις λογω covid 19, χορός τραγούδι και από Δευτέρα ξανά στο καβούκι του, 😷 παρέα με τον μπαμπά του😂!
Τώρα που έμαθε "τι θα πει ζωή" θα ξανά καλογερέψει το κακόμοιρο! 🙄😂
 
Το χρήσιμο πάει στον @fortunatos για να αγχωθεί για τα στεφανα
Παρεμπιπτόντως, μου τοπε και ο Γιωργος @fortunatos αυτό, αλλά και η Μαρία ότι φωνάζει το όνομα του : Σπύρο, Σπύρο!
Της πρότεινα να του μάθει την λέξη :Παντρεψου Παντρεψου 😇
 
Αχαχαχα...θα τρελαθώ!
Μεγαλώνουν και τα δύο φτερά της ουράς! Καινούρια είναι!

Η Μαρία παντως κερδίζει κατά κράτος. Και Σπύρο και Τούκη ταυτόχρονα! Και φιλάκι από τον Σπύρο και το χέρι στην Τούκη!
 
Συνάντηση 2
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Έφτασε μέχρι να μίλησε το παιδί!.η αλήθεια είναι πως του λείπεις 🤪αφόρητα Γιώργο! αχαχα!
Λοιπόν! Γάμος και μωρό! γάμος και μωρό! μπας και καταφέρεις να σώσεις την κατάσταση! 😜🤣
 
Θέλω να ευχαριστήσω τον @takis, τη γυναίκα του και το παιδί του για την πολύ ζεστή φιλοξενία του Σπυρούλη και την αγάπη που του έδειξαν. Παρόλη την πτερόρροια, ο Σπυράκος φάνηκε να τα περνάει εξαιρετικά (ακόμα λίγο και θα μίλαγε!).
Σάστισε λίγο αρχικά, μόλις με είδε, αλλά άπαξ και κάθησε στον ώμο, τα φιλάκια έπεσαν βροχή.

Πλέον αράζει σπίτι του, στη μούγκα εννοείται :)IMG_20200809_193541.webp
 
Νάσαι καλά Γιώργο! Χάρηκαμε που σε γνωρισαμε 👍
Δεν σφυραει; 😂
Περίμενε την @Sissy να σε περιλάβει τώρα για κουφέτα κ μπομπονιερες😇😁
[automerge]1596994680[/automerge]
Εμάς πάντως μας έλειψε η φατσουλα 😞
 
Back
Top