Γενικά Χάθηκε το white-eyed conure μου

A ξέχασα να πώ επίσης ότι τον πήγα στον κτηνίατρο αμέσως του ψαλίδησε τα φτερά και τον εξέτασε. Είπε ότι ήταν στρεσαρισμένος και μου έδωσε το anti-stress να του βάζω στο νερό
 
ευτυχως καλόπεσε και δεν περιπλανήθηκε στον βροχερό καιρό. τι ωραία όλα καλά μπράβο!
 
αυτα ειναι τα ωραια νεα! Να τον χαιρεσαι και να μη περασεις τετοια αγωνια ποτε ξανα!
 
μπραβωωω! Χαιρομε πολυ που τον βρηκες... Μπραβω εισαι πολυ τυχερος... Αυτη η βροχη με ειχε ανισηχισει... Μακαρι να εβρισκα και εγω τον δικο μου...
πραγματικα χαρηκα...
οταν σε ειδε πως συμπεριφερθικε;
 
μπραβο σου ρε Πανο! Και με αυτον τον καιρο μπορουσε και να κρυωσει! Ειναι πολυ τυχερο πουλακι και εσυ επισης!
 
Μπραβο Πανο!
Ειδες που σου ειπα οτι μπορει να τον εχουν πιασει;
Τουλαχιστον εσυ επεσες σε καλο ανθρωπο...
 
εισαι πολυ τυχεροσ!
μπραβο! Χαιρομαι πραγματικα που ειχε αισιο τελοσ αυτη η περιπετεια! 🙂

ασ λειτουργησει αυτο το συμβαν και ολα τα παρεμφερη ωσ επαγρυπνηση και σε μασ τουσ υπολοιπουσ,ωστε να ειμαστε πιο προσεκτικοι με τουσ αγαπημενουσ μασ φιλουσ
 
Αχ χαρηκα παρα πολυ! Μπραβο που ειχε αισιο τελος. Προσεχε ομως να μην υπαρξει και αλλη φορα!
 
Επιτέλους και μία χαρούμενη είδηση! Μαύρισε η ψυχή μας τον τελευταίο καιρό με τις απώλειες! Μπράβο, να τον προσέχεις σαν τα μάτια σου πλέον!
 
Μπράβο Πάνο, χάρηκα που είχατε τύχη και απέδωσε το ψάξιμο, που το είδε γιατρός & του έκοψε τα φτεράκια! Να περνάτε όμορφα!
 
Μπράβο πολύ χάρηκα. Εγώ απεκόμισα ότι με επιμονή και οργανωμένη προσπάθεια όλα γίνονται. Συγχαρητήρια και στο Δημήτρη βοήθησε τόσο πολύ τον Πάνο.
Άντε τώρα να βρούμε και το Γιούτζη της Ιωάννας.
 
Μπραβο Πανο που το βρηκες!
Ποιος ξερει αν δε το εβρισκες τι θα γινοταν το πουλι!
Προσοχη, κλειστα παραθυρα για να μην ξαναφυγει!
 
Back
Top