Γενικά Χάσαμε το μικρούλι Zako, παρακαλούμε βοηθήστε να βρεθεί

Μάλλον πήραν το τηλέφωνο από την χρυσή ευκαιρία... Ποιο κάτω από την δικιά μου αγρελιά υπήρχαν δυο ακόμα αγγελίες που αναζητούσαν τους δικούς παπαγάλους. Τους πήρα τηλέφωνο και τους δυο για να δω αν είχαν παρόμοιες εμπειρίες από τα ίδια άτομα...
Ο ένας είχε... Αν και ο αριθμός του τηλέφωνου δεν ήταν ίδιος... Το σκηνικό ήταν παρόμοιο με διαφορά το μέρος συνάντησης που ήταν το μοναστηράκι...όπου τον έστησαν και δεν πήγαν ποτέ...
 
Το πιθανοτερο ειναι οτι ειναι απατεωνες.Απλα θα περιμεναν να πας εκει με τα λεφτα να ναι κανα δυο τρεις να σε ληστεψουν και να φυγουν...Αλλωστε δεν υπαρχει κανενας λογος να μην σου πουν τα στοιχεια του δαχτυλιδιου.
 
Λυπήθηκα πολύ με το συμβάν αυτό Δημήτρη,
φαντάζομαι πώς θα ένιωσες εσύ...
Είναι απαράδεκτος ο τύπος

Δεν ξέρω τι καιρό έχετε εσείς εκεί, αλλά Θεσσαλονίκη χθες χιόνισε
και γι'αυτό εύχομαι και εγώ, μαζί σου τώρα πια,
να τον έχει περιμαζέψει τουλάχιστον κάποιος.
Να μην πεθάνει από κρύο και την πείνα μετά από τόσες μέρες.

Κουράγιο...
 
Τελικα τι εκανες Δημητρη;

δεν τον ειχε Φώτη... Το καταλαβα απο την πρωτη στιγμη, αλλα δεν ηθελα να το πιστεψω...ηθελα να τον ειχε αυτος...

εβαλα φωτο αγγελιες σε μεγαλιτερη ακτινα σε στιλους... Κατω απο πορτες... Και σε μπαμπριζ αυτοκινητων...

να σας πω την αληθεια, δεν πιστευω οτι θα τον βρω ποια...☹
 
Λυπήθηκα πολύ με το συμβάν αυτό Δημήτρη,
φαντάζομαι πώς θα ένιωσες εσύ...
Είναι απαράδεκτος ο τύπος

Δεν ξέρω τι καιρό έχετε εσείς εκεί, αλλά Θεσσαλονίκη χθες χιόνισε
και γι'αυτό εύχομαι και εγώ, μαζί σου τώρα πια,
να τον έχει περιμαζέψει τουλάχιστον κάποιος.
Να μην πεθάνει από κρύο και την πείνα μετά από τόσες μέρες.

Κουράγιο...

Αποκλείεται να ζει αν έχει μείνει έξω... Θα είχε πεθάνει από την τρίτη τέταρτη μέρα... Όμως ελπίζω ότι τον μάζεψε κάποιος γιατί την επόμενη μέρα από την απόδραση του θα είχε χαλάσει τον κόσμο από τις φωνές του...
 
μπορει να ειναι αρκετα μακρια... Εναν ζακο τον βρηκαν 15 χιλιομετρα μακρια απο εκει που ειχε χαθει, αυτο βεβαια καλοκαιρι... Το πιθανοτερο θελω να πιστευω ειναι να τον βρηκε καποιος...
ελπιζω να το βρεις...ή τουλαχιστον να ειναι καλα εκει που ειναι!
 
Μην απογοητευεσαι! Δεν ειναι κακο να διατηρεις μια ελπιδα, αλλα οχι να σε "τσακισει"κιολας...
Προσπαθησε να σκεφτεις θετικα 😉
 
Back
Top