Χαρίζω Χαρίζεται θηλυκό κόκκινο λιποχρωμικό καναρίνι

Επειδη ακομα καποιοι μου στελνετε και με ρωτατε για το πουλακι,θα ηθελα να ενημερωσω οτι δωθηκε.
Συγνωμη για την αργοπορημενη ενημερωση.
Την έχασα την ομορφιά... άργησα.. ☹
Να περνάει καλά έστω και μακριά μ...
 
Ειμαι νεος εκτροφεας (16 ) και εχω και ενα ζευγαρι κοκκινο λιποχρωμικο λιποχρωμικο. Πραγματικα με ενδιαφερει παρα πολυ και θα με βοηθουσε παρα πολυ ως νεος εκτροφεας να μεγαλωσω λιγο το κοπαδακι μου! Παρακαλω ενημέρωσε με αν ειναι ακομα διαθεσιμο.Αν θες μπορω να σου στιλω foto απο τα πουλια μου να δεισ συνθηκες διαβιωσης κλπ. Τελος μένω αθηνα και μπορω να ερθω οπου θεσ για να το παρω!
 
Ειμαι νεος εκτροφεας (16 ) και εχω και ενα ζευγαρι κοκκινο λιποχρωμικο λιποχρωμικο. Πραγματικα με ενδιαφερει παρα πολυ και θα με βοηθουσε παρα πολυ ως νεος εκτροφεας να μεγαλωσω λιγο το κοπαδακι μου! Παρακαλω ενημέρωσε με αν ειναι ακομα διαθεσιμο.Αν θες μπορω να σου στιλω foto απο τα πουλια μου να δεισ συνθηκες διαβιωσης κλπ. Τελος μένω αθηνα και μπορω να ερθω οπου θεσ για να το παρω!
Όπως θα είδες μόλις ένα post παραπάνω το πουλάκι δωθηκε.Αν θα ήθελες όμως θα μπορούσα σε λίγο καιρό που θα έχω πάλι πουλιά να σου δωρισω κάποιο από αυτά.
 
Για καποιο λογο δεν μου το ειχε εμφανισει και μου το εβγαλε αργοτερα. Θα το ηθελα παρα καποια πουλακια για να διευρυνω το κοπαδακι μου.
 
Για καποιο λογο δεν μου το ειχε εμφανισει και μου το εβγαλε αργοτερα. Θα το ηθελα παρα καποια πουλακια για να διευρυνω το κοπαδακι μου.
Το πουλακι εχει δωθει!

Μπορει ο φιλος που ανοιξε το θεμα, οταν εχει νεα πουλακια να ανοιξει ενα καινουργιο!
 
mou pethane mia thilikia kai endiaferomai para poli sou esteila kai minima me peretero plirofories
Αφου σου πω οτι πρεπει να γραφουμε με Ελληνικους χαρακτηρες εδω, αν δεις στο ποστ 40 αναφερω οτι το πουλακι δωθηκε.
 
Back
Top