ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζεται θηλυκό Indian ringneck

@Kristy74 σε ποια περιοχη της Αθηνας θα παει το πουλακι
Μπορούμε να έρθουμε να το παραλάβουμε σε όποια περιοχή μέσα στο λεκανοπέδιο σας βολεύει. Για παρασκευή βράδυ μιλάμε όμως;
 
Οι φωτογραφίες με τον Αλεξανδρινό ήταν χτύπημα κάτω από τη μέση 😥

Καλή τύχη να έχει η κούκλα 😍
Μόνο μαζί του δεν μαλώνει, τον ακολουθεί, και ο Ρόκκος γενικά είναι με όλους καλός)
 
Δεν σε πρόλαβα κι αγόρασα θηλυκό ρινγνεκ. Δεν της έχω βρει ακόμη όνομα για αυτό την αποκαλώ ρινγνεκ.
Να της βρείς όνομα αμέσως!) Τα δικά μου όλα το καθένα ξέρει το όνομά του και ανταποκρίνονται) Αν δώσεις όνομα, δένεστε μεταξύ σας και πιο πολύ) Το πουλί αποκτά πραγματική πια υπόσταση για εσένα και εσύ για εκείνο)
 
Επειδη σαν τη Χαλκιδικη δεν εχει 😛 το ταξιδακι με τη Σμαραγδα θα το κανουμε τη Δευτερα :)
Να το πούμε και στον Μπάμπη, 😀) Τον βρήκαμε τον άνθρωπο!
 
Παιδιά, λατρεία! 10000000 ευχαριστώ και καλό δρόμο να έχετε με ασφάλεια) Η Σμαρούλα θα γίνει πρωτευουσιάνα)
Κουκλα η μικρη και με ωραια ματια!
 
Το κορίτσι βρίσκεται στο καινούργιο της σπίτι..🙂 θα έχει το δικό της δωμάτιο για να κοιμάται.. Οπότε την έβαλε απευθείας εκεί.. Της άφησε φωτάκι έξω από το δωμάτιο.. Της άλλαξε νεράκι..φαγακι.. Και την άφησε μόνη να ηρεμήσει από το ταξίδι της..
Αντώνη σε ευχαριστούμε και πάλι που μας την έφερες..
Ανατολή μου..σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά που μας την εμπιστευτηκες..
Εννωηται πως θα γίνει και κανονική πια παρουσίαση του κοριτσιού μας..
Καλό ξημέρωμα να έχουμε.. 😊

.
 
Παιδιά, καλημέρα! Σας ευχαριστώ όλους, πραγματικά είναι απίστευτη η ομαδική μας προσπάθεια και ο συντονισμός! Και μην ξεχνάμε την αμέριστη βοήθεια του Μπάμπη και της Στέλλας που την φιλοξένησαν για μέρες στο σπίτι τους Ανυπομονώ για την εξέλιξη, Χριστίνα)
 
Ανατολή ήταν χαρά μας να φιλοξενήσουμε τη Σμαράγδα στο σπίτι μας και να βοηθήσουμε και εμείς με το δικό μας τρόπο ώστε να φτάσει σε ένα σπίτι και να είναι ευτυχισμένη...
 
Back
Top