Γενικά Χαρούμενη μαμά με 4 μωρά cockatiel

Marilenaki

PB Member
Εγγραφή
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
991
Πόλη
Καπανδρίτι
γεια σε ολους σας!
Χτες μου ηρθαν τα 4 γλυκα μωρακια μου!
:D
... Οπως καταλαβαινετε ειμαι πολυ χαρουμενη! 🙄
σας τα παρουσιαζω!
 

Συνημμένα

  • DSC02139.webp
    DSC02139.webp
    72,5 KB · Προβολές: 204
  • DSC02113.webp
    DSC02113.webp
    76,7 KB · Προβολές: 194
  • DSC02116.webp
    DSC02116.webp
    79,7 KB · Προβολές: 181
  • DSC02112.webp
    DSC02112.webp
    83,7 KB · Προβολές: 170
  • DSC02117.webp
    DSC02117.webp
    63 KB · Προβολές: 177
βραβο πολυ ωραια! Νατα χαιρεσαι εμενα απο τα παπαγαλακια μ σημερα π γυρησα απο εξετασεισ ειδα οτι απο τα 2 αυγα στο 1 βγηκε το πουλακι! Αρα 2 ατομα χαρουμενα σημερα! Να σε ρωτησω στο ενα κοκατιλ το ματι τ γτ ειναι προσ το κοκκινο; Ετσι ειναι ι ρατσα λουτινο;
 
τι γλυκές φατσουλες ειναι αυτες;! Να σου ζήσουν τα cockatielακια σου:D
 
εχεις και λουτινο μωρακι! Μπραβο ειναι γλυκες! Το υφος του γατου απιστευτο.. Κιαλα εφερες;δδεν μας φτανανε αυτα που ειχαμε;
σου τα στελνουν απο Αθήνα στην κρητη; Με ποιον τροπο.. Και ποσες ωρες ειναι το ταξυδι...
 
Τι ομορφα που ειναι τα μωρακια!:DΝα τα χαιρεσαι! Αν ολα πανε καλα σε λιγες μερες θα βγουν και τα δικα μου!
 
ναι τα εφερε ο φιλος μου απο Αθηνα με πολυ αγαπη και φροντιδα μεχρι εδω! τα λατευω! Ναι το ενα μου βγηκε λουτινο με κοκκινα ματια!
 
"στο ενα κοκατιλ το ματι τ γτ ειναι προσ το κοκκινο;"

ετσι ειναι τα λουτινο-αλμπινο
 
Καλορίζικα, πολύ όμορφα, να σου ζήσουν! Και ο γατούλης έκπληκτος τα παρακολουθεί!
 
ο γατουλης μου ειναι τρομερα φοβιτσιαρης και περιεργος! Ειδικα οταν τα μωρακι μου αρχισαν να φωναζουν για μαμ!
 
τον δικαιολογο... Με τετοια φωνη που εχουν οταν θελουννα φανε και εγω τρομεζω:D
 
Πωπω... Τι ομορφα που ειναι.Ζηλεψα:D

Το λουτινακι ειναι φοβερο! Απο τι γονεις Μαριλενα σου βγηκαν αυτα τα μικρα;
 
απο ενα ζευγαρι γκρι ο αρσενικος και λευκη η μαμα με καφε ματια, αλλα οι γονεις του ζευγαριου μου ηταν λευκοι (ο μπαμπας του αρσενικου ηταν λευκος και η μαμα γκρι και η μαμα του θηλυκου ηταν ασπρη και ο αρσενικος γκρι)
 
Να σου ζησουν ειναι ολα υπεροχα και χνουδωτα! Να τα χαιρεσαι σε ολες τις στιγμες τους!
 
. Τι ομορφουλικα που ειναι ολα τους!
και φτερωτα και χνουδωτα...
Να μας βαλεις κι αλλες φωτογραφιες!
 
ευχαριστω πολυ! φυσικα και θα βαλω! (κριμα που δεν μπορειτε να ακουσετε και πως κανουν μολις δουν το φαϊ!) ειναι απιστευτα!
 
Πολυ χαριτωμένα! Να σου ζησουν όλα! Τα ταίζουν οι γονείς τους ή βοηθάς στο τάισμα;

Παντως καλου κακού πρόσεχε τον γάτο!
 
Back
Top