Διατροφή Χειμερινή διατροφή καναρινιών

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Deukalion
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αν επιτρέπεται ποιό μείγμα δίνεις;

King Canary Standard χωρίς ρούπσεν: Κεχρι 68%, Βρωμη Αποφλοιωμενη 10%, Νιζερ 8%, Λιναρι 7%, Κεχρι Σενεγαλης Plata 4%, Κανναβουρι 3%

Στην προετοιμασία μέχρι και τον απογαλακτισμό βάζω σε ξεχωριστή ταϊστρα εναλλάξ περίλα/κία + καμελίνα.
 
Με τη vadigran breeder plus που λέγαμε να πάρουμε και να την μοιράσουμε τί γίνετε;Λέτε να κάνουμε καμιά κίνηση σιγά σιγά;
Λάμπρο, την έχεις αγοράσει ήδη; Αν ναι, πότε ανοίχτηκε η συσκευασία;
 
Όχι δεν έχω αγοράσει Γιάννη. Σπορικά από ornitalia έχω τώρα και έχω φτιάξει δικό μου μείγμα. Επειδή μπαίνουμε στο Δεκέμβρη με κρύα έλεγα να το γυρίσω στη vadigran πάλι. Θέλετε να το κανονήσουμε κάποια στιγμή να παραγγείλουμε;
 
Όχι δεν έχω αγοράσει Γιάννη. Σπορικά από ornitalia έχω τώρα και έχω φτιάξει δικό μου μείγμα. Επειδή μπαίνουμε στο Δεκέμβρη με κρύα έλεγα να το γυρίσω στη vadigran πάλι. Θέλετε να το κανονήσουμε κάποια στιγμή να παραγγείλουμε;
Λάμπρο, ενδιαφέρομαι για έως 5 κιλά και να τα πάρω μόλις ανοιχτεί το σακί. Επίσης το ενδιαφέρον μου ισχύει για μέγιστο μία εβδομάδα, διότι έπειτα θα έχω ξεμείνει από τροφή, οπότε θα πάω ούτως ή άλλως να αγοράσω μικρή συσκευασία φυσικά.
Οπότε, αν θέλεις άνοιξε ένα νέο θέμα, ώστε όσοι ενδιαφέρονται να συντονιστούμε άμεσα και να δούμε πως και αν θα το κινήσουμε περαιτέρω το ζήτημα.
 
Back
Top