Φροντίδα Ψάχνω οδηγίες συναρμολόγησης για Italgabbie menta

Εγγραφή
21 Μαϊ 2021
Μηνύματα
440
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Εκτός από ένα μικρό βιντεάκι στο YouTube που δεν τα δείχνει όλα με λεπτομέρειες,δεν έχω βρει κάτι άλλο. Δεν μπορώ να τη στήσω 😔 Έχει κάποιος υπόψην κατι αλλο; Κανένα εγχειρίδιο πχ;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-09-04-11-29-03-619_com.android.chrome.webp
    Screenshot_2022-09-04-11-29-03-619_com.android.chrome.webp
    60,3 KB · Προβολές: 41




Συστοιχια???
 
@Irene chatzimichail μου κάνει εντύπωση που δεν το πήρες συναρμολογημένο. Πουθενά δεν λέει ότι το παίρνεις αμονταριστο. Υποθέτω ότι μιλάμε πάντα για τον σκελετό. Δεν βρήκα ούτε καν βιντεάκι αλλά από κει που το πήρες θα τους έπαιρνα να έρθουν να το συναρμολογήσουν με μια μικρή ίσως επιβάρυνση. Να σου πω, εάν ήξερα ότι χρειάζεται συναρμολόγηση, θα το ζητούσα εξ αρχής να μου το φέρουν έτσι κ ας κόστιζε λίγο παραπάνω.
 
@MARY58 πουθενά δεν το φέρνουν συναρμολογημενο , όσοι γνωρίζω που το πήραν προηγούμενα έτη το πήραν επίσης έτσι. Βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και το πήρα από Αθήνα ,ακόμη κι έτσι να ήταν η χρέωση θα ήταν πολύ παραπάνω καθως μιλάμε για μια κατασκευή θηρίο και πολυ βαριά..τον σκελετό όταν λες;πήρα ακριβώς αυτό που φαίνεται στη φωτο..
 
@Irene chatzimichail εννοώ την συρναμολογηση της ραφιερας που πάνω θα τοποθετηθούν τα κλουβιά. Θα συνεχίσω το ψάξιμο. Δεν μπορεί θα βρεθεί η άκρη.
 
@MARY58 καμιά σχέση,δεν είναι ραφιερα αυτό που βλέπεις. Είναι 8 κλουβιά όλα ενωμένα μεταξύ τους ,δεν είναι κάποια βάση που βάζεις κλουβιά.
 
@MARY58 όχι δυστυχώς και με όσους έχω μιλήσει που το πήραν δεν είχε ούτε σ αυτούς..υπάρχει μόνο ένα διλεπτο βιντεάκι στο YouTube αλλά δεν είναι με λεπτομέρειες 🙄
 
@Irene chatzimichail κάποιος εκτροφέας θα το έχει, δεν μπορεί. Ψάξιμο θέλει. Δεν έχω κ fb να ρωτήσουμε.
 
Εκεί πατώντας σε κάθε μικρή εικόνα σε βγάζει σε βίντεο για συρναμολογηση
 
Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη λύση. Τους παίρνεις τηλέφωνο να σου στείλουν το manual. Το κάνω κ εγώ αλλά φοβάμαι μην με ρωτήσουν πράγματα για αυτό που δεν ξέρω.
 
Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη λύση. Τους παίρνεις τηλέφωνο να σου στείλουν το manual. Το κάνω κ εγώ αλλά φοβάμαι μην με ρωτήσουν πράγματα για αυτό που δεν ξέρω.
@MARY58 Εστειλα ηδη mail στα κεντρικα στην ιταλια και μολις εχω την οποια απαντηση θα ενημερωσω εδω. @Irene chatzimichail ισως απο video youtube για αλλες συστοιχιες της italgabbie που θα βρεις ισως συνδιαστικα καλυψεις καποιες αποριες για το στησιμο .καποια κοινα στοιχεια θα υπαρχουν . Αυτο που μου εκανε επισης εντυπωση ειναι οτι στο ιταλικο site δεν το ειδα.ειναι καποια παλιοτερη σειρα που εχει αντικατασταθει απο αλλη? Ελπιζω να μου απαντησουν στο email .
 
@φιλομαθης σ ευχαριστω πάρα πολύ που μπήκες σε τόσο κόπο..να σου πω την αλήθεια δεν γνωρίζω ,υπάρχει πάντως κάποια χρόνια στην αγορά..εγώ το επέλεξα γιατί ήθελα 8 θέσεις που θα μπουν τώρα τα ζευγάρια μου..και έλεγαν όλοι τα καλύτερα λόγια για τη ποιότητα του και γενικότερα τη χρήση του..
 
@φιλομαθης σ ευχαριστω πάρα πολύ που μπήκες σε τόσο κόπο..να σου πω την αλήθεια δεν γνωρίζω ,υπάρχει πάντως κάποια χρόνια στην αγορά..εγώ το επέλεξα γιατί ήθελα 8 θέσεις που θα μπουν τώρα τα ζευγάρια μου..και έλεγαν όλοι τα καλύτερα λόγια για τη ποιότητα του και γενικότερα τη χρήση του..
Παρακαλω @Irene chatzimichail και @Tony Forpus αλλα ενα email εστειλα στην πηγη. Μακαρι να μπορουσα να βοηθησω περισσοτερο ειλικρινα!
[automerge]1662322983[/automerge]
@Tony Forpus https://www.instagram.com/italgabbie.official/ Πολλες φορες τα χαζευω. Δεν εχω, θα ηθελα να εχω ξεκαθαρα, και πιστευω οτι ειναι ποιοτικα και πολυ λειτουργικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top