Γενικά Cockatiel μωρά περιμένοντας να φάνε

πρωτη φωτο ο τεταρτος... Κανονικος παπαγαλος εγινε και αυτος!
δευτερη και τριτη ο δευτερος. Γνωριζει σταδιακα το νεο του σπιτι, αυριο μεθαυριο θα μετακομισει...
 

Συνημμένα

  • 101_0061.webp
    101_0061.webp
    40,2 KB · Προβολές: 112
  • 101_0063.webp
    101_0063.webp
    70,7 KB · Προβολές: 121
  • 101_0064.webp
    101_0064.webp
    62,1 KB · Προβολές: 114
Χεχε! Πάλι έτοιμος να φύγει μου φαίνεται ο τέταρτος! Ο τρίτος μιά χαρά ταιριάζει στο κλουβί!
 
πρωτη φωτο ο τεταρτος... Κανονικος παπαγαλος εγινε και αυτος!
δευτερη και τριτη ο δευτερος. Γνωριζει σταδιακα το νεο του σπιτι, αυριο μεθαυριο θα μετακομισει...


Πολυ ομορφο το νεο του σπιτι Αγγελε και ωραια παιχνιδακια του εχεις βαλει!
 
σημερα το απογευμα πηγε στην νεα του οικογενεια και το τριτο!
εχει ενα ωραιο κλουβι και πολυυυ αγαπη... Ουτε αυτος φανηκε ανχομενος αφου μολις μπηκε αφαγε, επαιξε και το εριξε στο τραγουδι, στη φωτο.. Μολις μπηκε στο νεο του κλουβι...
 

Συνημμένα

  • 101_0069.webp
    101_0069.webp
    70,9 KB · Προβολές: 118
Τυχερός ο μικρούλης που πήγε σε μια οικογενεια που θα τον αγαπανε και θα τον φροντίζουν!
 
Μπραβο Αγγελε που εχεις ενδιαφερθει να παρουν τα μωρα ανθρωποι, οι οποιοι θα νοιαζονται γι'αυτα! Ας ειναι καλα στο καινουριο του σπιτι το πουλακι! 🙂
 
Άντε, μπράβο το μωρό! Πάντως και το κλουβάκι είναι πολύ ωραίο και ψηλό!
One to go! Υπομονή μέχρι την Μεγάλη Δευτέρα!
 
Αγγελε το κοκατιλακι ειναι πολυ τυχερο. Σιγουρα θα το φροντιζουν και θα το αγαπανε. Και το κλουβι εξαιρετικο!
 
τυχερος πολυ τυχερος και πολυ ομορφος και αυτος και το κλουβι. Μπραβο σε ολους!
 
Φαινονται να βολευτηκαν μια χαρα τα μωρα στα νεα τους κλουβια!
Μπραβο Αγγελε που τους βρηκες οικογενειες που να τα αγαπανε και θα τα φροντισουν για ολη τους τη ζωη!
 
ο τεταρτος, αφου ελενχει τι ειναι δωκιμαζει πιπερια...
 

Συνημμένα

  • 101_0077.webp
    101_0077.webp
    45,3 KB · Προβολές: 94
  • 101_0078.webp
    101_0078.webp
    49,5 KB · Προβολές: 82
Το παιδί μου (μελλοντικά) είναι προσεκτικό με ότι βάζει στο στόμα του! Πώς του φάνηκε η πιπεριά;
 
απο οτι μου ειπαν χθες καλα ειναι! Αυτοι ειναι λιγο ανχομενει να τα κανουν ολα σωστα μιας και ειναι το πρωτο τους παπαγαλακι...
 
Back
Top