H νεα μου κλουβα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης teo24
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Kαλημερα σε ολους. Την προσοψη την αγορασα απ τον http:// με καθυστερηση ομως παραδοσης 2 μηνες. Θα σου προτεινα και το culpret.gr που το επισκεφθηκα πριν μια βδομαδα και ειδα οτι ειχε κι αυτο ετοιμοπαραδωτες προσοψεις, παρατηρησα ομως οτι δεν ειχαν τα πλαστικα πορτακια στην υποδοχη για τις ταιστρες, οποτε πριν κανεις καποια κινηση ρωτησε τους. 🙂
 
το culpret για λιανικη αγορα μονο σαβατο δεν ειναι διαθεσιμο αν θυμαμαι καλα; ι οχι;
 
το culpret για λιανικη αγορα μονο σαβατο δεν ειναι διαθεσιμο αν θυμαμαι καλα; ι οχι;
Καλησπερα. Εγω πηγα Τριτη απογευμα. Οταν μου ανοιξε ενας υπαλληλος με ρωτησε αν ειμαι εκτροφεας και οτι πουλανε χονδρικη, με αφησε να ψωνισω βεβαια αλλα το ''κακο''ειναι οτι ολα ειναι μεγαλες συσκευασιες. Να φανταστεις εχω 2 καναρινια και πηρα νιζερ 4κιλο,το μικροτερο.
 
εισαι εκτροφεας; Εγω δεν ειμαι γιαφτο ρωταω ποτε μπορω εγω να ψωνισω απο εκει;
 
εισαι εκτροφεας; Εγω δεν ειμαι γιαφτο ρωταω ποτε μπορω εγω να ψωνισω απο εκει;
Oχι δεν ειμαι ☹. Θα το ηθελα ομως.Αυτο που λες, για το ποτε δεν το γνωριζω.Αν εισαι μακρυα παρε καλυτερα ενα τηλ. Πριν πας.
 
teo καλησπέρα και συγχαρητήρια για την κατασκευή σου το λιγότερο που εχω να πω . Είναι τέλεια δουλειά μπράβο σου...υποκλίνομαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo24
Back
Top