Γενικά Hool ® The Parrotlet!

@ErnestoTheParrotlet
εκλαψα 🤪

@tasioskis @ΙΩΑΝΝΗΣ@
Ευχαριστω πολυ παιδια!

@jk1980
Σε ευχαριστω που μου τον εμπιστευτηκες :)

Selfie time!
65025

Kαι homemade σκαλιτσα γιατι δεν ειμαστε και πρωτο μπόι 😛

65026
 
... εάν χώνεται μέσα του ( χαϊδεύεται) ενδέχεται εν καιρώ να το υπερασπίζεται και να το προστατεύει 😉
Και πάλι καλορίζικος, welcome to the club😁
Τους... 😛 ψυχανεμίζομαι τους μπόμπιρες!
65042

Ήμουν σίγουρη πως εάν δεν το έκανε ήδη, δεν θα καθυστερούσε να το κάνει...

Όταν δεις κι έχει αντίδραση να βγει από εκεί μέσα, μη του το βγάλεις απότομα. Θα πρότεινα να του αλλάξεις θέση και να το στερεώσεις στα ακριανά κάγκελα του κλουβιού. Με αυτό τον τρόπο θα τον ξεβολέψεις, αλλά δεν θα χάσει το αγαπημένο του παιχνίδι ξαφνικά.
Αν περνώντας ο καιρός δεις ότι δεν το αποχωρίζεται, αρνείται να βγει από το κλουβί και γίνεται επιθετικός, θα πρέπει να το αφαιρέσεις Αντώνη.
 
Να τον χαιρεσαι! Πολυ ομορφος! σε πηραν κ σενα πο παρροτλεταδες! Πφφφ! Γιαννη υπεροχος μπραβο!
Κακες παρεες Ζαχαρια... Με παρεσυραν 😛

Ευχαριστω πολυ!
 
Καλημέρα Αντώνη! Και εγώ με την σειρά μου να πω ότι καλώς τον δέχτηκες τον Hool! Τον περίμενες με ανυπομονησία! Να σου ζήσει πολλά πολλά χρόνια και να τον χαίρεσαι με τα καμώματα και την προσωπικότητα του! Είναι όλα τέλεια! Η ονοματοδοσία πολύ έξυπνη και αντιπροσωπευτική, η φροντίδα και το κλουβί του άριστα και η παρουσίαση του πλήρης και παραστατική! Πολλά μπράβο Αντώνη! Καλή και ομαλή συμβίωση να έχετε και να περνάτε όμορφα! Είναι γλυκύτατος και το πολύ νεαρό της ηλικίας του τον καθιστά πιο γοητευτικό και ερωτεύσιμο!😃🙌👌

Δεν θα μπορούσα να μην συγχαρώ και τον Γιάννη @jk1980 για την κίνηση και την εμπιστοσύνη που έδειξε και δώρισε αυτό το πανέμορφο πλάσμα! Χαίρομαι να διαβάζω τέτοια θέματα! 👍
 
Καλημέρα Αντώνη! Και εγώ με την σειρά μου να πω ότι καλώς τον δέχτηκες τον Hool! Τον περίμενες με ανυπομονησία! Να σου ζήσει πολλά πολλά χρόνια και να τον χαίρεσαι με τα καμώματα και την προσωπικότητα του! Είναι όλα τέλεια! Η ονοματοδοσία πολύ έξυπνη και αντιπροσωπευτική, η φροντίδα και το κλουβί του άριστα και η παρουσίαση του πλήρης και παραστατική! Πολλά μπράβο Αντώνη! Καλή και ομαλή συμβίωση να έχετε και να περνάτε όμορφα! Είναι γλυκύτατος και το πολύ νεαρό της ηλικίας του τον καθιστά πιο γοητευτικό και ερωτεύσιμο!😃🙌👌

Δεν θα μπορούσα να μην συγχαρώ και τον Γιάννη @jk1980 για την κίνηση και την εμπιστοσύνη που έδειξε και δώρισε αυτό το πανέμορφο πλάσμα! Χαίρομαι να διαβάζω τέτοια θέματα! 👍


Σε ευχαριστω πολυ καλε μου φιλε, να εισαι καλα :)
 
Μην με ευχαριστείς Αντώνη, αλίμονο! Η αλήθεια πρέπει να λέγεται!

Θα εχει και δικο του Instagram o σπορος συντομα 😛
Επίσης, παρέλειψα προηγουμένως να πω ότι με ενθουσίασε πολύ η ιδέα! Με το καλό να υλοποιηθεί! Έχεις ενταχθεί για τα καλά στην μόδα των παπαγάλων!😮😀
 
Όλες οι πόζες είναι φοβερές! 😍 Και όλα τα παιχνιδάκια του ζηλευτά! Μπράβο 😀

Eυχαριστουμε πολυ Ειρηνη :)


Κούκλος είναι Αντώνη και φαίνεται πολύ ήσυχος.. Είναι;

Ησυχος ειναι μεχρι τωρα, δεν με εχει προβληματισει καπου :)
 
Back
Top