Γενικά Nα προτιμήσω μωρό παπαγάλο Σενεγάλης;

https://m.facebook.com/groups/192990936195
Μπες στο γκρουπ του fb εχει αρκετα παροτλετ κατα καιρους και δες! Υπαρχει κ μια κοπελα η vasiliki parrots που την βλεπω συνεχεια στην παρασκευη αυγοτροφων και δειχνει και τον χωρο της, που σημαινει αγαπαει αυτο που κανει!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
κατεφθιαν βρικα αγγελεια!
 
Επισεις ηθελα να πω αν καποιος παει πετ σουπερμαρκετ αν ξερει να μου πει ποσω εχουν τα παρροτλετ και απο εκει για να ξερω! Ευχαριστω:)
Υ. Γ. ρωταω επιδη ειναι μακρια μου δεν μπορω να πιγενο συνεχεια!
 
Διεύθυνση: Λεωφ. Κηφισού 79, Ρέντης 182 33
Τηλέφωνο: Ώρες: 21 0482 3907
Ανοιχτά σήμερα · 9:00π. Μ.–9:00μ. Μ.

παρε τηλεφωνο και ρωτα χρωματα ηλικιες τιμες
οκ ευχαριστω πολυ δεν ηξερα που εχουν τηλεφονο! 😛

Διεύθυνση: Λεωφ. Κηφισού 79, Ρέντης 182 33
Τηλέφωνο: Ώρες: 21 0482 3907
Ανοιχτά σήμερα · 9:00π. Μ.–9:00μ. Μ.

παρε τηλεφωνο και ρωτα χρωματα ηλικιες τιμες
πρωτη φορα βρικα τοσο εξιπιρετικο πρωσοπικο!
μου ειπε 30-45 πρασινα-μπλε :)
 
Ωραια αν ξεκινησεις το βαψιμο του σπιτιου σου αυριο την αλλη εβδομαδα σε βλεπω με παροτλετ + μπονους απο την μαμα μπαμπα 😉
λογικα στο τελος του μηνα ή τον επομενο θα το εχω! Εχω σχεδον ολα τα πραματα την αλλη βδομαδα παω να παρω κλουβι και παιχνιδια και μου μενει μονο τροφη και το πουλι!
 
Ωραια αν ξεκινησεις το βαψιμο του σπιτιου σου αυριο, την αλλη εβδομαδα σε βλεπω με παροτλετ + μπονους απο την μαμα μπαμπα 😉 ( χρωματα οικολογικα ε; )
Αχ βρε Τάκη μου, την υιοθέτησες την υπόθεση :)
 
Πρεπει να δειξω οτι ειμαστε φιλοξενο φορουμ 👎
(Την αποψη μου την εχω πει μερικες σελιδες ποιο πισω) 😉
Εξαλλου ειναι κατι σαν θριλερ , ολοι θελουν να δουν... Την καταληξη της ιστοριας!
Πιέζω προς αυτην την κατασταση! 🙄
Ευρω παση θυσια λεγανε αλλοι, εμεις παπαγαλο ο Αγγελος παση θυσια !
 
Τι να κανω τοσο ωμορφα πλασματα που ειναι... 🙄😛
Πρώτα τα μαθήματα όμως Άγγελέ μου ε; Να συμπληρώσουμε όλες τις ελλείψεις φέτος που θα έχουμε και παρεούλα στο δωμάτιο.
Γραμματική, ορθογραφία, αριθμητική, "πρώτοι στα μαθήματα, πρώτοι στην φιλοζωία" :D
 
Και τελευταιος στην κοπανα! 🙄
images
 

Σχετικά θέματα

Back
Top