Φάρμακα SCATT κατά των ακάρεων της τραχείας

Το ίδιο είναι λογικά.Απλά Μαρία μόνο εκεί το πουλάγανε. Πουθενά αλλού δεν το βρήκα. Δεν το πήρα να το χρησιμοποιήσω απλά για κάποια έκτακτη ανάγκη καλό είναι να έχεις 3,4 φάρμακα. Έτσι το σκεύτηκα.
 
Από Αυστραλία; Έκανες έρευνα και το βρήκες έτσι φθηνότερα; Κάνε σύγκριση της δραστικής ουσίας και εφαρμογής που γράφει το δικό σου με αυτό του internet.
Αυτό που λέει ο Γιάννης, από Αυστραλία έρχεται.. Μπορεί να έχει αλλάξει συσκευασία..
 
Με χρεωστική κάρτα το πλήρωσα και κόστισε 18 ευρώ. Έκανε γύρω στις 14 ημέρες ίσως και λίγο παραπάνω γιατί είχε μεσωλαβήσει το Πάσχα. Έφτασε στο ταχυδρομικό κουτί μου. Μέσα σε φάκελο :). Επίσης αυτό που ήρθε σε εμένα είναι σαν αυτό Vetafarm’s Scatt
Το site όμως που το παρήγγειλα ήτανε το άλλο που έγραψα πιο πάνω που το δείχνει με μαύρη ετικέτα.
 
Ναι. Και πίσω στις οδηγίες το ίδιο γράφει 1 σταγόνα σε πουλιά κάτω από 30 γρ. κτλ. Η ουσία η ίδια άρα μάλλον το ίδιο είναι.
 
Λάμπρο, αν έχεις αμφιβολίες, διάβασε την περιεκτικότητα της δραστικής ουσίας και συνέκρινε την ιντερνετικα με την αντίστοιχη της άλλης συσκευασίας. Scatt είναι στα σίγουρα, γιατι σύμφωνα με την παγκόσμια φαρμακευτική νομοθεσία, δεν μπορεί διαφορετικές δραστικές ουσίες να πωλούνται με το ιδιο brand name. Το μονο που μπορεί να αλλάζει είναι η περιεκτικότητα ή ο συνολικός όγκος του προϊόντος.
Όλα αυτά αν πράγματι αγχώνεσαι. Κατα τη γνώμη μου όμως στην τελική το scatt είναι το ιδιο.
Είχα παραγγείλει κι εγώ απο τις ΗΠΑ διαδικτυακά, μου ήρθε σε 3 βδομαδες, το δάνεισα και δε μου το ξαναδωσαν πίσω ποτέ. Τωρα θα εχει λήξει.
 
Το ίδιο προϊόν είναι, το έχω και εγώ. Το παρήγγειλα πριν μερικούς μήνες από Αυστραλία, από το Pets Megastore με μηδενικά μεταφορικά 😉
 
Το ίδιο προϊόν είναι, το έχω και εγώ. Το παρήγγειλα πριν μερικούς μήνες από Αυστραλία, από το Pets Megastore με μηδενικά μεταφορικά 😉
Βάλε σύνδεσμο για τα παιδιά της παρέας αν θέλεις @YannisK
 
Back
Top