Γενικά To αγαπημένο ζευγαράκι

Manos Tyro

PB New Member
Εγγραφή
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
330
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Συνέβη προχθές ο αρσενικός κλωσά τα αυγά και η θηλυκια τον ζεσταίνει! Στο βίντεο υπάρχει ηχογραφημένο κελάηδισμα από καναρίνι μου γιατί ακουγόταν η τηλεόραση ως φυσικός ήχος!
 

Συνημμένα

  • IMG_20190113_174853_985.webp
    IMG_20190113_174853_985.webp
    11,4 KB · Προβολές: 17
Υπέροχες στιγμές! 👍

Μια παρατήρηση εάν μου επιτρέπεται.. Νομίζω ότι χρειάζεται καποια στιγμή να το σκεφτείς για ένα νέο κλουβί. Αυτό έχει κάποιες εμφανείς φθορές που μπορει να αποτελέσουν εστίες μολύνσεων ή να επιφέρουν τραυματισμούς στα πανέμορφα πουλάκια σου:)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλημέρα Μάνο! Υπέροχη φωτογραφία! Πανέμορφο το ζευγάρι σου και κατακίτρινο! Είναι πολύ αφοσιωμένα και αγαπησιάρικα και θα γίνουν εξαιρετικοί γονείς! Με το καλό να εκκολαφθούν τα αυγά τους! Είσαι τυχερός που βιώνεις αυτά τα στιγμιότυπα! 🙂
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Νομίζω ότι χρειάζεται καποια στιγμή να το σκεφτείς για ένα νέο κλουβί.
Ευχαριστώ πολύ για το σχολιο! Καιρό Θέλω να πάρω καινούργιες ζευγαριερες αλλά οι καιροί είναι δύσκολοι, εχω αντικαταστήσει τις 4 από τις 6
[automerge]1547575429[/automerge]
Πανἐμορφα και ωραία φωτογραφία!
Σε ευχαριστώ πολύ!
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Eχω 2 μεταχειρισμενες σε ΑΡΙΣΤΗ κατασταση και με ολα τα παρελκομενα και παραπανω εαν θελεις. Εαν βρισκεσαι Αθηνα στειλε μου μυνημα και μην ανυσηχεις, θα ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top