Γενικά ΄Ήρθε το πρώτο ζευγαράκι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης vasilis@
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλησπέρα Βασίλη! Καλώς τα δέχτηκες τα νέα σου καναρίνια! Είναι κουκλιά, πανέμορφα και πολύ φροντισμένα! Να σου ζήσουν πολλά χρόνια και να τα χαίρεσαι με κελαηδίσματα και επιτυχημένες αναπαραγωγές! Αν και, με τον παράδεισο που τους έχεις εξασφαλίσει, είναι μονόδρομος! Είναι συναρπαστικός και αξιοθαύμαστος ο κήπος σου! Τα θερμά μου συγχαρητήρια για την προσπάθεια και το δημιούργημα σου! Καλή σου συνέχεια στην ανασυγκρότηση σου στο χόμπι! 🙂👍
Σε ευχαριστώ πολύ Αμβρόσιε, για τα καλά σου λόγια. Εύχομαι και σε σένα όμορφες στιγμές με τα πουλάκια σου!
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά, Stavros ,rastaman, zack 27, Φοίβο, Μάκη, παναγιώτη19. Εύχομαι τα καλύτερα και για σας.
Παναγιώτη19, είναι αλήθεια οτι με τις κόκκινες πιπεριές (Φλωρίνης) όπως θα ξέρεις, όντος κοκκινίζουν τα πουλάκια
και σας το συνιστώ όσοι θέλετε να το κάνετε. Βέβαια χρειάζεται να δίνει κανείς σε καθημερινή βάση για να έχει
αποτελέσματα η όλη προσπάθεια. Εγώ τις κόβω σε μικρά κομματάκια και τις αναμειγνύω με καρότο. 😉
 
Ξεχωριστα και πολυ ομορφα! Να τα Χαιρεσαι και με το καλο να παρεις και τα υπολοιπα!

Πραγματικα οι φωτογραφιες σου ειναι 'Παραδεισος'!
 
Σε ευχαριστώ πολύ Αμβρόσιε, για τα καλά σου λόγια. Εύχομαι και σε σένα όμορφες στιγμές με τα πουλάκια σου!
Μην με ευχαριστείς, αλίμονο! Η αλήθεια πρέπει πάντα να υπογραμμίζεται! Σε ευχαριστώ θερμά και εγώ για την όμορφη ευχή σου! Είναι αυτό που λαχταρώ πιο πολύ και μου δίνει κίνητρο για βελτιώσεις! 🙂
 
Back
Top