Γενικά To μωρο μου (caique)

Kαλορίζικο, πολύ όμορφο, φιλικό, χαδιάρικο, σκύβει το κεφαλάκι του για να το χαϊδέψεις! Μπράβο Ιωάννα, να σου ζήσει και να περνάτε όμορφα!
 
αντε να το χαιρεσαι... Τελικα ο ερωωτας με ερωτα παιρναει... χεχεχεχεχχεχε
 
Ιωαννα μου καλοριζικο!
Πολυ ωραιο πουλακι με ωραια χρωματα και γλυκια φατσουλα!

Συμφωνω με τον Θεμη! Χιχιχι
 
Ιωάννα μου να σου ζήσει, είναι πανέμορφο! Να είναι πάντα υγιές και να χαρείτε όμορφες στιγμές μαζί, για πολλά πολλά χρόνια!
 
Μεγαλος μου καημος τα caique.

Ειναι κουυυκλους:love

Θελουμε και βιντεο ομως.

ΥΓ:Τζωρτζινα υπαρχει κι αλλο ενα μελος που εχει caique(αν θυμαμαι καλα του ειχε ερθει στο μπαλκονι)
 
απλα τελειο, κουκλι, φοβερο, ανεπαναληπτο, μουριτσα, τελειο τελειο, να σου ζησει και προσοχη αυτην την φορα, φιλακια.
 
είναι πολύ όμορφο και να το χαίρεσαι σου άξιζε μπράβο
 
Αχουυυ πολύ χάρηκα! Μπράβο Ιωάννα! Να σου ζήσει το κουκλάκι! Ανυπομονώ κι εγώ να το δω να χοροπηδά! Τέλειο είναι το μωρό!
 
να σου ζησει ιωαννα! Να περασετε ΜΑΖΙ παρα πολλα χρονιαυγιεις και χαρουμενοι!
 
ιωαννα καλοριζικο το μωρακι σου ειναι πανεμορφο!
μετα απο τετοια περιπετεια σου αξιζε μια τετοια φατσουλα να ερθει στην αγκαλια σου!
υγεια να εχετε και τα 2 σας και μονο χαρουμενες στιγμες!
 
Ιωαννα μου καλως το δεχτηκες το μωρακι σου! Ειναι σκετο κουκλακι.Χαρηκα πολυ για σενα που απεκτησες αυτο το ομορφο φιλαρακι. Να περνατε ομορφες στιγμες μαζι!
 
Aλλο ενα ευχαριστω σε ολους...
Ειναι γλυκητατο πλασματακι!
Το πρωι του εβρασα ρυζι με αρακα το οποιο εφαγε το απογευμα με τη νονα του τη Λιανα! (Lianita)
Ολο χαδια θελει και αγκαλιες!
 
Γνωρισα τον Μπαγκς απο κοντα πριν λιγες ωρες και τον ερωτευτηκα!
Ειναι το πιο ομορφο κ το πιο γλυκο πουλακι του κοσμου. Μας εδινε φιλακια και μας αφηνε να τον χαιδευουμε. Ηδη φαινεται οτι εχει τρελη αδυναμια στην μαμα του την Ιωαννα (ακομα κ οταν ημασταν εξω την εψαχνε με το βλεμα του).
Προβλεπω οτι ακομα και αν γινει ενας πηδηχτουλης διαβολακος μεγαλωνοντας, θα συνεχισει να ειναι ενα καλογνωμο πουλακι και θα δικαιωσει την Ιωαννα για την επιλογη της.
 
Γνωρισα τον Μπαγκς απο κοντα πριν λιγες ωρες και τον ερωτευτηκα!
Ειναι το πιο ομορφο κ το πιο γλυκο πουλακι του κοσμου. Μας εδινε φιλακια και μας αφηνε να τον χαιδευουμε. Ηδη φαινεται οτι εχει τρελη αδυναμια στην μαμα του την Ιωαννα (ακομα κ οταν ημασταν εξω την εψαχνε με το βλεμα του).
Προβλεπω οτι ακομα και αν γινει ενας πηδηχτουλης διαβολακος μεγαλωνοντας, θα συνεχισει να ειναι ενα καλογνωμο πουλακι και θα δικαιωσει την Ιωαννα για την επιλογη της.
H επιλογή της Ιωάννας είναι αριστη κατα τη γνώμη μου.. Αλλά πως το προβλεπεις οτι θα είναι ενα καλογνωμο πουλάκι; Γιατι εγώ προβλέπω οτι αν δεν εκπαιδευτει σωστά το caique όπως και οποιδήποτε ταισμενο στο χέρι πουλι θα υπάρξει πρόβλημα...
 
Mike οι προβλεψεις μου δεν ειναι βασισμενες στο κληρονομικο χαρισμα😛
Ο Μπαγκς θα γινει αστερι γιατι εχει και καλο χαρακτηρα και γιατι εχει μαμα την Ιωαννα που το αγαπαει οσο τιποτα και θα φροντισει για την καλυτερη δυνατη διαπαιδαγωγηση του.
 
Να το χαιρεσαι το κουκλακι σου και καλη συμβιωση!
Η αληθεια ειναι οτι μπηκα απο περιεργεια για να δω πως μοιαζει ο παπαγαλος με το παραξενο ονομα(καηκε)!
Καλη συμβιωση και παλι!
 
ιωαννα να τον χαιρεσαι φοβερος ειναι και πολυ ομορφος! Περιμενω και βιντεακι και φωτογραφιες και αλλες! Να σου ζησει ♥
 
Mike οι προβλεψεις μου δεν ειναι βασισμενες στο κληρονομικο χαρισμα😛
Ο Μπαγκς θα γινει αστερι γιατι εχει και καλο χαρακτηρα και γιατι εχει μαμα την Ιωαννα που το αγαπαει οσο τιποτα και θα φροντισει για την καλυτερη δυνατη διαπαιδαγωγηση του.
εντάξει μακάρι.. Το εύχομαι ολόψυχα...
 
Back
Top