Φροντίδα Αγορά κλουβιού

γιωργοσ74

PB New Member
Εγγραφή
20 Σεπ 2014
Μηνύματα
89
Πόλη
Αθήνα
καλησπερα στην καλυτερη παρεα, θελω να παρω ενα κλουβι για 2 παροτλετ το κλουβι που ειδα ειναι το sonia και η διαστασεισ ειναι 52-41-71cm θελω να ειναι ανετα, νομιζεται οτι θα ειναι ενταξει.

klouvi-sonia.webp
 
Μια χαρά είναι σχαρούλα έχει κάτω ανάμεσα στον πάτο; Επίσης να ξέρεις, τα σκεπάσματα από τις ταΐστρες, θα πρέπει να τα ασφαλίζεις με μανταλάκια.
 
ναι εχει κ σχαρα αλλα γτ να ασφαλιζονται με μανταλακια δεν ειναι σταθερεσ
Τα πορτάκια αυτά από τις ταΐστρες ανοίγουν συρταρωτά και είναι πολύ εύκολα να τα σηκώσουν τα παπαγαλάκια γενικώς. Δεν είναι τίποτα, απλά στο είπα να το ξέρεις.
 
σκεφτομουν κ αυτα τα δυο.

%CE%9A%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AF%20%CE%A0%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%AC%CE%BB%CE%BF%CF%85%2052%CE%A741,5%CE%A778,5cm.jpg
6ef8e484520098dff3f57db265d27da1.jpeg
 
Το αριστερά το ξέρω, καλό είναι, το δεξιά κάτω δεν φαίνεται καλά, τι διαστάσεις έχει;
 
πιστευω σε λιγεσ μερεσ οταν θα ειναι ετοιμα τα ταιζει η μαμα τουσ
Άντε με το καλό, να μπεις κι εσύ στο club μικρών-τεράστιων παπαγάλων 🙂
Αδέλφια θα πάρεις;
 
σκεφτομουν κ αυτα τα δυο.

%CE%9A%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AF%20%CE%A0%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%AC%CE%BB%CE%BF%CF%85%2052%CE%A741,5%CE%A778,5cm.jpg
6ef8e484520098dff3f57db265d27da1.jpeg
Το δευτερο ειναι της voltrega ε;ειναι πολυ καλα ποιοτικα εχω κ εγω τετοιας εταιριας στο πεπερονι αλλα την ζευγαρωστρα.. Ειναι χωρις τοξικα χρωματα πολυ καλο το μονο κακο ειναι που δν εχουν σχαρα!meh οσο για το πρωτο το ειχα δει κ εγω και μου ειπαν οτι το διακενο ειναι μεγαλο για παροτλετακι κ θα χωραει απο αναμεσα. 🙂
 
Αν επιτρεπετε ποσο το βρηκες αυτο της voltrega?ειναι δυσκολο να βρεις αυτη την εταιρια εγω απο πετ σοπ στη βουλγαρια το βρηκα 😀 η εταιρια ειναι ισπανικη νομιζω . Πανυος ειναι πολυ καλα ειμαι ευχαριστημενη μεχρι στιγμης.. Αντε με το καλο να παρεις κ εσυ τα μαριονακια σουυυ *παροτλετακια :D κ οπως λεει κ ο @ErnestoTheParrotlet
PARROTLETS WILL CONQUER THE PLANET 😀 :)
 
εχεισ δικιο απ βουλγαρια ειναι.. Το βρηκα 60 ευρο.. Εσυ απ κει το πειρεσ η το εκανεσ παραγγελια μεσω onlineshop
Παραγγελια μεσω online shop κ εγω ειναι φοβερο μαγαζι πηρα διαφορα καλουδια απλα αργισε να το παραδωσει η εταιρια στο πετ σοπ κ μου καθυστερησαν την παραδοση μια βδομαδα αλλα δν πειραζει. Πολυ εξυπηρετικοι:):D
 
Back
Top