Φροντίδα Αγορά κλουβιού

Καλημέρα.
Ποια είναι η εκτροφέας σου;
Έχει site κι αν ναι ποια η δνση του;
Έχεις πάει στο εκτροφείο να δεις τις συνθήκες; Πως σου φάνηκε;

Εύχομαι να έχεις σύντομα κοντά σου τους μικρούς σου φίλους, κι αν δεν σου είναι κόπος, θα χαρούμε πολύ με μια εκτενή παρουσίαση τους στο ανάλογο πεδίο του forum.
 
δυστηχοσ δεν υπαρχη το κλουβι δεν το βγαζει πλεον η εταιρια.. Κ τωρα ειδα κ αυτο..
kaefig002_5.jpg
 
δεν ξερω αν εχει σχαρα αλλα δε νομιζω.. Τιμη απ 42,99 32.99

καλο λεσ οτι ειναι να παρω αυτο η το sonia
 
Το μαυρο με μηκος 76 ειναι ιδιο σε μεγεθος με το δικο μου. Τους αρεσει ο χωρος και εχεις ανεση να βαλεις πολλα παιχνιδια μεσα!

99% αν δε με γελουν τα ματια μου εχει σχαρα στον πατο και φυσικα αποσπωμενο ταψακι.
 
Αυτό το τελευταίο μου φαίνεται καλύτερο απο την άποψη ότι στα άλλα φοβάμαι λίγο για το διάκενο ανάμεσα στα κάγκελα το οποίο μου φαίνεται κάπως μεγάλο. Δεν θα επέλεγα κάποιο απο τα πρώτα.
 
Άγρια είναι τα πουλάκια ή ήμερα; Προσοχή αν είναι άγρια γιατί η πόρτα είναι μεγάλη και θα υπάρχει κίνδυνος όταν ανοίγει (αλλαγές τροφής κτλ τρυπώνουν παντού σαν διαβολάκια:D )
 
παιδια καλησπερα. Γιαννη εχω παραγγειλει τελικα το sonia γτ εχω κ λιγο θεμα με το χωρο που θα ειναι

τα μικρουλια ειναι 2 μηνων κ τα ταιζει η μαμα τουσ αρα αγρια ετσι δεν ειναι..
 
παιδια καλησπερα. Εχω παραγγειλει τελικα το sonia γτ εχω κ λιγο θεμα με το χωρο που θα ειναι
Γιώργο μπορείς να μας το ξαναβάλεις γιατί τα μπερδεύουμε λίγο με τα ονόματα ποιο είναι ποιο;

τα μικρουλια ειναι 2 μηνων κ τα ταιζει η μαμα τουσ αρα αγρια ετσι δεν ειναι..
Όχι απαραίτητα αν τα έχει από κοντά ο εκτροφέας. Καλύτερα να τα ταΐζουν οι γονείς, αποκτούν αντισώματα είναι πιο υγιή. Πρόσεξε μην πάρεις αδέλφια είπαμε ε;:)
 
θα τα παρω πρωτα ο θεοσ το αλλο σαββατο γτ θελει να δει η κοπελα που θα μου τα δωσει αν μπορουν να φανε μονα τουσ

ναι μαρια μου το ειπε και η ιδια αυτο κ οτι θα μου δωσει διαφορετικα απ αλλη μανουλα

klouvi-sonia.jpg
 
θα τα παρω πρωτα ο θεοσ το αλλο σαββατο γτ θελει να δει η κοπελα που θα μου τα δωσει αν μπορουν να φανε μονα τουσ
Με το καλό!
Να έχεις αγοράσει κεχρί-μίλλετ, να ρωτήσεις τι τροφή τους δίνει και να πάρεις ίδια συσκευασμένη και να την παρακαλέσεις να σου δώσει και λίγη κρέμα επίσης ή αν πρέπει να τα ταΐζεις συμπληρωματικά, να αγοράσεις εσύ.
Επίσης να πάρεις και συσκευασμένη αυγοτροφή. Αν χρειαστείς βοήθεια για τα προϊόντα, ρώτα ό,τι θέλεις.

Υπάρχει περίπτωση να είναι μεγάλο το διάκενο σ' αυτό; Το έχεις δει από κοντά; Σαν κλουβί πολύ ωραίο φυσικά.
 
Back
Top