Γενικά Αναζήτηση Παπαγάλων

φιλε θαναση επειδη καταλαβαινω την καψουρα σου για τους παπαγαλους και επειδη εχω ασχοληθει παρα πολυ με αυτο το θεμα θα σου προτεινω κατι. Εχοντας σαν δεδομενα τα χρηματα που εχεις βαλει οριο και το μεγεθος (οτι θα ασχολεισαι σε καθημερινη βαση με το πουλι ειναι δεδομενο) σου προτεινω ενα μικρο σε μεγεθος πουλι(23 εκ) με δυνατοτητα ομιλιας, που δεν κανει φασαρια για να ενοχλει τους γετονες και να ειναι σχετικα ανθεκτικο χωρις ευαισθησιες και προβληματικες συμπεριφορες... Παπαγαλος σενεγαλης (μονο αν τον βρεις μωρο οπως ισχυει για ολους τους παπαγαλους). Θα διαβασεις εδω μεσα και ενα αρθρο για αυτο το ειδος και νομιζω θα το ερωτευτεις. Παντως οτι και να διαλεξεις σου ευχομαι καλη και μακροχρονια συμβιωση
 
Δεν ξέρω... Ειμαι πολύ μπερδεμένος... Εχω κάνει μεγάλη ερευνα αγοράς και δεν με εχει ικανοποιήσει κάτι...Αλλού βρίσκω πάμφτηνα πουλιά, άλλα χωρίς εμβόλια, εγγραφα και δαχτυλίδι...Αλλού βρίσκω πουλιά σε εξωπραγματικά ποσά και επικαλούνται πως η ποιότητά τους ειναι αυτό που τα κάνει τόσο ακριβά...

Δεν ξέρω...Ακόμα ψάχνομαι...Αν κάποιος γνωρίζει μαγαζί και το εμπιστεύεται ας μου στείλει ενα προσωπικό μήνυμα ώστε να μην θεωρηθεί και διαφήμιση 😉

Με τιμή
 
Back
Top