Γενικά Αναπαραγωγή timbrado classico 2015

Και ο "δάσκαλος" που ακούγεται στο βίντεο κάνει καλή δουλειά, γι' αυτό και τα μικρά σαλιαρίζουν τόσο ωραία... Μπράβο!
 
τα φετινα αρσενικα με το δασκαλο πανω πανω..


μερικες θηλυκιες..




τα φετινα αρσενικα σε κλουβακια διαγωνισμου με τους δασκαλους μπροστα τους..


ενα φετινο αρσενικο μετακομισε στο δωματιο για να ακουσουμε τι λεει..




και ενα βιντεο με οχι τοσο καλη ηχητικη ποιοτητα, για μια γευση..
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Λευτέρη να τα χαίρεσαι όλα! Πόσα έχεις συνολικά;

Υ. Γ.: αγάπησα το άσπρο με γκρι!
 
Λευτέρη να τα χαίρεσαι όλα! Πόσα έχεις συνολικά;

Υ. Γ.: αγάπησα το άσπρο με γκρι!

18 εχω τωρα, 2 ενηλικους αρσενικους-μπαμπαδες-δασκαλοι, 3 ενηλικες θηλυκιες-μαμμαδες, 8 φετινα αρσενικα που ετοιμαζονται για τους διαγωνισμους του συλλογου μου τελη Νοεμβρη με Γεναρη και 5 φετινα θηλυκα.. Μαλλον τα λιγοτερα απ οσους ασχολουνται με διαγωνισμους κλπ αλλα πανω απ ολα μετραει η ποιοτητα παρα η ποσοτητα οποτε θα δουμε.. Οταν μπορεσω θα τα αυξησω παντα σε νορμαλ πλαισια να εχω εναν ικανο αριθμο αρσενικων για να εκπληρωνονται οι διαγωνιστικοι στοχοι κλπ

η ασπρογκρι ειναι μια απο τις 3 μαμμαδες.. Ο ασπρογκρι γιος της που εχω στη φωτο προφιλ ψοφησε- τον ματιασες με τοσα που ειχες πει. Κανονισε να μου ματιασεις και τη μανα😛
 
η ασπρογκρι ειναι μια απο τις 3 μαμμαδες.. Ο ασπρογκρι γιος της που εχω στη φωτο προφιλ ψοφησε- τον ματιασες με τοσα που ειχες πει. Κανονισε να μου ματιασεις και τη μανα😛
Άντε ρε φύγε από δω! Δεν πιστεύω στο μάτι άρα δεν ματιάζω κιόλας! 😛 Έπρεπε να μου είχες χαρίσει το γιο να μην είχε πεθάνει! (άρπα την 😛 )
 
Μπράβο Λευτέρη. Το πράσινο το θηλυκό είναι φετινό?
περσυνο 1 απο τις μαμμαδες η ολοπρασινη στο κεντρο 3η φωτο, εχω και φετινες αλλα οχι ολοπρασινες εχουν λιγο κιτρινο κοιλια και ασπρη ουρα
 
Εγώ ξετρελάθηκα με την γκρι καφέ, Τρίτη φωτό, πάνω κλαρί, 2η απο αριστερά
 
τα φετινα αρσενικα με το δασκαλο πανω πανω..


μερικες θηλυκιες..




τα φετινα αρσενικα σε κλουβακια διαγωνισμου με τους δασκαλους μπροστα τους..


ενα φετινο αρσενικο μετακομισε στο δωματιο για να ακουσουμε τι λεει..




και ενα βιντεο με οχι τοσο καλη ηχητικη ποιοτητα, για μια γευση..
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Μπράβο σου Λευτέρη πολύ όμορφα!
 
Σημερα ολοκληρωθηκε ο 2ος φετινος διαγωνισμος της Ε.Λ.Ι. Τ. Που ηταν και Πανελληνιος-Ομοσπονδιακος, οπου ειχα τη χαρα και την τιμη να κερδισω τη 2η θεση στην κατηγορια των τετραδων..







 
Σημερα ολοκληρωθηκε ο 2ος φετινος διαγωνισμος της Ε.Λ.Ι. Τ. Που ηταν και Πανελληνιος-Ομοσπονδιακος, οπου ειχα τη χαρα και την τιμη να κερδισω τη 2η θεση στην κατηγορια των τετρα
Τα θερμά μου συγχαρητήρια...
Σίγουρα οι προσπάθειες που κάνουν οι άνθρωποι κάποια στιγμή βρίσκουν την ανταμοιβή τους.
 
Καλη χρονια σε ολες και ολους με υγεια και χαρα! Σημερα το μενου ειχε βολτα στην εξοχη με τα πουλια 1 βδομαδα πριν τον τελευταιο διαγωνισμο..

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top