Παρουσιάζω Βγήκαν τα χηνοπαπάκια μας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης User23658
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
User23658 είπε:
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Μα πόση ομορφιά! Θα μπορούσα να κάθομαι στο μπαλκόνι και να τα χαζεύω για ώρες!
 
Μα πόση ομορφιά! Θα μπορούσα να κάθομαι στο μπαλκόνι και να τα χαζεύω για ώρες!
Θέλοντας και μη καθόμαστε στα μπαλκόνια 😒 ευτυχως βέβαια για μας στα χωριά που χτυπάμε φραπέ και πάμε στις φάρμες -αυλές μας! Ευχαριστώ πολυ!
 
User23658 είπε:
Θέλοντας και μη καθόμαστε στα μπαλκόνια 😒 ευτυχως βέβαια για μας στα χωριά που χτυπάμε φραπέ και πάμε στις φάρμες -αυλές μας! Ευχαριστώ πολυ!
Είσαι πολύ τυχερή! Χωριό από χωριό βέβαια διαφέρει. Γιατί κι εγώ σε χωριό μεγάλωσα αλλά αν έπαιρνα κότα θα μου εκαναν καταγγελία 😂
Τώρα μένω στο κέντρο της Κωνσταντινούπολης, βγαζω βόλτα τον σκύλο και δίπλα σουλατσαρουν οι κότες παρέα με εκατομμύρια γάτες 😁
 
Είσαι πολύ τυχερή! Χωριό από χωριό βέβαια διαφέρει. Γιατί κι εγώ σε χωριό μεγάλωσα αλλά αν έπαιρνα κότα θα μου εκαναν καταγγελία 😂
Τώρα μένω στο κέντρο της Κωνσταντινούπολης, βγαζω βόλτα τον σκύλο και δίπλα σουλατσαρουν οι κότες παρέα με εκατομμύρια γάτες 😁
Δοξα το θεο δεν έχουμε τέτοια θέματα. Ειδικά με τη γειτονιά να ακούς και 12 χήνες δεν είναι λίγο συν όλα τα υπόλοιπα. Κωνσταντινούπολη Ε? Πολύ θα θελα να παω. (Καλά τώρα πες.. Μόνο στα όνειρα) ενα τραγανιστο μπακλαβά θα τον τσακιζα τώρα! Πωωω τι το σκέφτηκα τώρα;
 
User23658 είπε:
Δοξα το θεο δεν έχουμε τέτοια θέματα. Ειδικά με τη γειτονιά να ακούς και 12 χήνες δεν είναι λίγο συν όλα τα υπόλοιπα. Κωνσταντινούπολη Ε? Πολύ θα θελα να παω. (Καλά τώρα πες.. Μόνο στα όνειρα) ενα τραγανιστο μπακλαβά θα τον τσακιζα τώρα! Πωωω τι το σκέφτηκα τώρα;
Σου το εύχομαι όταν τα πράγματα ηρεμήσουν λίγο! Όσο για τον μπακλαβά, έχω κλείσει τα 4 χρόνια εδώ και δεν έχω φάει ποτέ. Τον απεχθάνομαι.
 
Σου το εύχομαι όταν τα πράγματα ηρεμήσουν λίγο! Όσο για τον μπακλαβά, έχω κλείσει τα 4 χρόνια εδώ και δεν έχω φάει ποτέ. Τον απεχθάνομαι.
Ααα κακώς πολύ κακώς! Πάντως αμα θες στείλε σε μας που μας αρέσει! 😉
[automerge]1584382670[/automerge]
Καλησπέρα, πανέμορφα τα μικρούλια σου. Αυτά τα πουλάκια δεν είναι και φύλακες; άλλη ράτσα είναι εκείνη που όταν πλησιάζαμε μικροί μας κράζανε;
Καλησπέρα κι ευχαριστώ! Αυτά που κράζουν είναι οι χήνες που είναι όντως καλοι φύλακες. Γενικά όμως τα υδρόβια δεν κοιμούνται τη νύχτα (τα δικά μου τουλάχιστον 😊)
 
Μα τι όμορφη φωτογραφία. Και μεγάλωσαν πολύ κιόλας. Τελικά η βροχή κάνει και κάποιον χαρούμενο 😀
Σε ευχαριστώ Γιάννη βουυρρρ σήμερα στο νερό. Μέχρι Κι ενα ξεχάστηκε 😂 εγώ το πήγα στη μάνα! Μεγάλωσαν πραγματικα! Τα σκουλήκια κάνουν θαύματα!
 
Back
Top