Φροντίδα Διαμόρφωση ζευγαρώστρας για πάροτλετ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Πολύ καλύτερο Ζωή, μπράβο! Η κάτω δεξιά πατηθρα μπορεί να πάει λίγο πιο κατω; Το λέω γιατί ει αι σχετικά στο ίδιο ύψος με την άλλη και με την έννοια του να έχει η νύφη πρόσβαση σε όσο περισσότερα ύψη γίνεται.
Ναι, καλουτσικο έγινε.
Την κατέβασα ένα δύο εκατοστά, πιο κάτω δεν πάει.

Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια. Όταν έρθουν και τα πράγματα που παραγγείλαμε θα έχουμε νέο κύκλο συζητήσεων 😵
 
Το κλουβί είναι άνετο κι ωραίο, μη μετανιώνεις. Με μερικές φυσικές πατήθρες θα είναι σουπερ.
Πρώτη φορά θα βάλω παπαγάλο σε ζευγαρωστρα και η αλήθεια είναι ότι αρχικά μου φάνηκε άβολο αλλά τελικά νομίζω ότι έγινε καλό. Έχεις δίκιο! Ανυπομονώ να δω αν θα της αρέσει 😄
 
Η μικρή μέσα στο κλουβί μεταφοράς, μέσα σε σακούλα και έχει ξεσηκώσει όλο το λεωφορείο. Να δω πως θα μπούμε μετά και στο μετρό 😱
Κι άλλο τερατινι Θεέ μου 🙊
 
6072860729

Αφού ξεσηκωσαμε το λεωφορείο, το μετρό, αφού κάναμε όλο τον κόσμο να γελάει οταν εγώ περπατούσα στο δρόμο και η "τσάντα μου τσιριζε", γυρίσαμε σπίτι και εδώ και 20 λεπτά το παίζει Μαρια της σιωπής!
Σας βάζω και αυτές τις δύο φωτογραφίες για να τη δείτε μέχρι να τακτοποιηθουμε και να παρουσιαστουμε!
 
View attachment 60728View attachment 60729

Αφού ξεσηκωσαμε το λεωφορείο, το μετρό, αφού κάναμε όλο τον κόσμο να γελάει οταν εγώ περπατούσα στο δρόμο και η "τσάντα μου τσιριζε", γυρίσαμε σπίτι και εδώ και 20 λεπτά το παίζει Μαρια της σιωπής!
Σας βάζω και αυτές τις δύο φωτογραφίες για να τη δείτε μέχρι να τακτοποιηθουμε και να παρουσιαστουμε!
Αχ μωρέ! Κουκλίτσα... Να τα χαίρεσαι Ζωή μου κ τα δυο!
 
Αχ μωρέ! Κουκλίτσα... Να τα χαίρεσαι Ζωή μου κ τα δυο!
Σε ευχαριστώ πολύ Βάσω μου!
Νομίζω πως έπαθα τερηδόνα με τόση γλύκα! Να σου ζήσουν και... Καλούς απογόνους
Σε ευχαριστώ Γιαννη. Είναι γλυκούλα και cool παρότι ακούει τις γαιδουροφωναρες του Σαχαμπ από το άλλο δωμάτιο.
 
Αχ ειναι υπεροχη! Κουκλιτσα ζουζουνιαρα και με φωτογενεια! Να το χαιρεσαι το κοριτσι σου...
Ονομα της εχεις βρει; Οπως ειπε και ο Γιωργος αντε να τελειωσει η καραντινα να δουμε αντιδρασεις.
 
Ψυχούλα μου! Μια πανέμορφη γλύκα είναι! Λατρεύω το καταπράσινο φτέρωμα της! Καλώς την δέχτηκες! Να έχετε καλή συμβίωση και εύχομαι η γνωριμία και η επαφή με τον Σαχαμπ να κυλήσει αρμονικά και ήρεμα, χωρίς προβλήματα! 🙂🆒
 
Back
Top