Γενικά Διασωση παπαγαλου

Μπραβο Γιαννη!
Εμενα παντως που εφυγε ο Γιουτζι ηταν πιο ευκολο να τον πιασουν. Ναι μεν πηγε απεναντι, η μητερα μου δε εβγαλε το κλουβι στο δρομο,του φωναξε ελα εδω και ο ιδιος μπηκε μονος του μεσα...
 
Εκανε ο Γιουτζι τετοια ιστορια; Απλα μπηκε μεσα μονος του. Α😀 Να το χαιρεσαι Ιωαννακι, ειναι αφασια το ατιμο
 
α ιωαννα χαιρομαι. Να εκανε ετσι κ σε μενα! Παντως πολυ φονακλας ο δικοσ μ δεν βαζει γλωσσα μεσα, μηπως να ανοιξω την πορτα και να του πω να φυγει να παει αλλου;(πλακα κανω) σε λιγο καιρο δεν 8α νοιω8ει μοναξια ο δικοσ μ 8α του παρω εναν αμαζονιο(aestiva) να φωναζουν κ οι 2 οσο 8ελουν. Τελος καλα ολα καλα!



θα 8α παρω λουκετο σημερα ναμε σιγουρος γτ αυτοσ ο παπαγαλος εχει πολυ υψηλο αι κιου
 
Παιδια κ ομως... Βγηκε απεναντι στο πεζοδρομιο της οικοδομης και οταν η μητερα μου του φωναξε ελα εδω πηγε κουνιστος περπατητος μεχρι το κλουβι του!
 
Eχω μεγαλη περιεργεια να δω τη φατσα του δραπετη! Γινεται να μας βαλεις καμια φωτογραφια; 😉

Εγω παντως θα του ψαλιδιζα τα φτερα πτησης την ιδια στιγμη μετα απο τετοιο αγχος που περασες...:neutral Και εννοειται ενα λουκετακι στην πορτα...
 
Οπως εκανα κ γω μετα την δραπετευση του μπιμπικου μου. Δυστυχως ειναι αναγκαιο κακο. Γιατι ενταξει, εμενα θα μου ελειπε αλλα θα μπορουσα να το ξεπερασω αν ηξερα οτι ηταν καλα. Αλλα δεδομενου οτι οι πιθανοτητες επιβιωσης στην φυση ειναι μηδαμινες, πως το αποδεχεσαι;
 
φοιβο αν απευ8υνεσαι σε μενα για την φοτο πολυ 8α8ελα να βαλω αλλα η αδερφη μου δεν μ δινει την καμερα 8α προσπα8ησω τι να πω... Καιρο τωρα μου ζητατε αλλα.. Ειναι στρημενο αντερο 8α την χαλασω λεει
 
Back
Top