Φροντίδα Διαφορες Ιδεες για παιχνιδια παπαγαλων

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης gioste
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εμενα το αγαπημενο τ παιχνιδι δ θα το πιστεψετε!1τιραντα σουτιεν πυ εχει ραμενα λυλυδακια! Τ εχει διαλυσει! Επισησ ενωσα χρωματιστυσ συνδετηρεσ+τυσ κρεμασα στο κλυβι. Απο κατω εβαλα+καμπανακι.=λιγο επικινδυνο γιατι αν ανοιξει αρκετα τ συνδετηρα μπορει μπει σ δαχτυλιδακι γι αυτο τ βαζω μονο οταν ειμαι+γω.1αλλο πυ τν απασχολει ωρεσ=1διαφανο πουγγι πυ εχω μεσα κερματα+1γυαλιστερο δαχτυλιδι, τελοσ1καλωδιο οπυ κανει τν ταρζαν+1διαφανη μικρη σακυλα φαγητυ πυ βαζω μεσα1μπυκαλι. Ανεβαινει σε μπυκαλι+τρωει οτι προεξεχει!
 
εμένα ο Ντέμης ( African Grey) παίζει με τις ώρες με ένα παιγνίδι με κλειδιά πλαστικά που είναι για μωρά 1-2 χρόνων και κοστίζει μόνο 2 ευρώ !
 
ρολό υπολογιστικής δεμένο με σπάγγο στο κλουβί του! το είδα σε διαφημιστικό για παπαγάλους!
 
παιχνιδι ειναι το καθε τι

ενα μπουκαλι ενα φυστικι μεσα στο μπουκαλι και ενας παπαγαλος προσπαθει ατελειωτες ωρες να το φαει
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
πολυ καλο! Ενα κονγκ αγοραστο ή αυτοσχεδιο ειναι απο τα καλυτερα για ολα τα ζωα... Τα απασχολει με το να σκεφτονται και να προσπαθουν να φανε τη λιχουδια!
 
πολυ καλο θοδωρη! αυτο το ειδος παιχνιδιου λεγεται forangng food νομιζω. Δηλαδη κερδιζει το φαγητο του με την εξυπναδα του, περνωντας δημιουργικα την ωρα του!
 
Back
Top