Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Να σου ζήσει, καλώς τον δέχτηκες το Σπύρο σου!
Απόλαυσε τις στιγμές μαζί του και χωρίς άγχος ζήστε μια ζωή υπέροχη!
Το πουλάκι έχει άριστους γονείς, είναι καλοαναθρεμμένο και δεν πρέπει να σε αγχώνει τίποτα... Καλή φροντιδα θα έχει και πολλή αγάπη όποτε το μέλλον σας είναι λαμπρό!
Είναι σε ηλικία που λειτουργεί σα σφουγγάρι... Εκμεταλλεύσου το να του διδάξεις πράγματα!
Καλή ζωή σας ευχομαι Γιώργο!
 
Καλημέρα Γιώργο!

Εκπληκτική και παραστατική η αφήγηση της ιστορίας της μοναδικής και δυνατής φιλίας σας! Την λάτρεψα! Σε ευχαριστούμε πολύ που την μοιράστηκες μαζί μας! 🙂
Καλώς τον δέχτηκες τον Σπύρο! Είναι γλυκός και αποπνέει χάρη και ηρεμία! Να τον χαίρεσαι και να σου ζήσει πολλά πολλά χρόνια! Να περνάτε πάντα όμορφα, διασκεδαστικά και να συνεχίσετε με τον ίδιο άψογο ρυθμό! Πολλά μπράβο για τον άρτιο τρόπο προσέγγισης και εκπαίδευσης του!👍
 
Οι πατηθρες ισως μου φαινοται λιγο χοντρες για τα ποδαρακια του!
Ευχαριστώ Ζακ.
Ὀλες οι πατήθρες; Και τα κλαδάκια; Να τα αλλάξω; Το σκοινί πάντως του αρέσει πολύ...

Είναι σε ηλικία που λειτουργεί σα σφουγγάρι... Εκμεταλλεύσου το να του διδάξεις πράγματα!
Καλή ζωή σας ευχομαι Γιώργο!
Να σαι καλά Βαγγέλη. Σε ευχαριστώ πολύ.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Ευχαριστώ Ζακ.
Ὀλες οι πατήθρες; Και τα κλαδάκια; Να τα αλλάξω; Το σκοινί πάντως του αρέσει πολύ...


μπορει να ειναι η ιδεα μου! Δεν ειμαι σιγουρος δε μπορω να καταλαβω καλα απο τις φωτο! αν πιανει καλα στη πατηθρα τα ποδαρακια του ειναι οκ!
 
Καλημέρα Γιώργο! Πολλά μπράβο για τον άρτιο τρόπο προσέγγισης και εκπαίδευσης του!👍
Σε ευχαριστώ πολύ. Βασικά δεν έκανα και τίποτα για την εκπαίδευση. Νομίζω με συμπάθησε όσο τον συμπαθώ και γω, οπότε μέχρι στιγμής ήταν όλα σχετικά εύκολα (πλην μπάνιου).

μπορει να ειναι η ιδεα μου! Δεν ειμαι σιγουρος δε μπορω να καταλαβω καλα απο τις φωτο! αν πιανει καλα στη πατηθρα τα ποδαρακια του ειναι οκ!
Κανονικά δεν πρέπει να συναντιούνται τα μπροστινά με τα πίσωδαχτυλάκια ε;
κούκλος είναι!
να τον χαίρεσαι! 🙂
Σ΄ ευχαριστώ Σούλα. Και εσύ τα δικά σου!
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Τιτάνια φάτσα ο Σπύρος και τα "λέει ωραία". Μαζί με τον Ερνέστο μπορούν να γράψουν ένα αυτοβιογραφικό βιβλίο άνετα :)

Να τον χαίρεσαι φίλε μου!
Ευχαριστώ πολύ... Και συ τον Ερνέστο σου!
 
Πολύ όμορφη η ιστορία της γνωριμίας σας και κούκλος ο Σπύρος. Να σου ζήσει!
Δεν είναι κατακίτρινος (απίστευτο χρώμα ο δικός σου), αλλά όντως κούκλος ο μπαγασάκος...
Σ' ευχαριστώ.
 
Πολυ ομορφη ιστορια και το 'Τσουλουφι' ειναι κουκλος!

Μονο προσεξε οτιδηποτε εχει σχεση με 'σκοινη' οπως η πατηθρα που του αρεσει - εαν δεις να τη 'μαδαει' καλυτερα αφαιρεσε τη. Καποια πουλια τρωνε το 'υλικο΄ που ειναι φτιαγμενες.
 
Μονο προσεξε οτιδηποτε εχει σχεση με 'σκοινη' οπως η πατηθρα που του αρεσει - εαν δεις να τη 'μαδαει' καλυτερα αφαιρεσε τη. Καποια πουλια τρωνε το 'υλικο΄ που ειναι φτιαγμενες.
Ναι τον προσέχω γενικά... Του βάζω ευτελή παιχνιδακια από χαρτόνι και εκτονώνεται :)
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top