Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Έχε κατά νου και τα αίματα στις κουτσουλιές για να μην τρομάξεις, εάν είναι η πρώτη φορά που δίνεις. :)
Ωχ σωστό. Γιατί έφαγε όντως και του άρεσε. 🙂
 
Έχε κατά νου και τα αίματα στις κουτσουλιές για να μην τρομάξεις, εάν είναι η πρώτη φορά που δίνεις. :)
Μη του βαζεις ιδεες... Μολις εχτες ξεπερασαμε το θεμα με τις κουτσουλιες..
. Οχι πάλιιι
😀
Σουπερ λαχανικο το πατζαρι!
 
Μη του βαζεις ιδεες... Μολις εχτες ξεπερασαμε το θεμα με τις κουτσουλιες..
. Οχι πάλιιι
😀
Σουπερ λαχανικο το πατζαρι!
χαχα.. Όντως θα έπαιρνα τηλ στη Δουκάκη :)
Αύριο έχει γλυστριδα και σπανάκι... Έκλεψα κάτι φυλλαράκια από το Σκλαβενίτη 😱
 
Μη του βαζεις ιδεες... Μολις εχτες ξεπερασαμε το θεμα με τις κουτσουλιες..
. Οχι πάλιιι
😀
Σουπερ λαχανικο το πατζαρι!
Για να τον προετοίμασω το έγραψα. Τον έχω καταλάβει :D
 
χαχα.. Όντως θα έπαιρνα τηλ στη Δουκάκη :)
Αύριο έχει γλυστριδα και σπανάκι... Έκλεψα κάτι φυλλαράκια από το Σκλαβενίτη 😱
Αμαρτησα για το παιδί μου 😛
 
Αμαρτησα για το παιδί μου 😛
Η αλήθεια είναι ότι τον ξέρουν από την προηγούμενη εβδομάδα.. Οπότε με τη συγκατάθεσή τους παίρνω φυλλαράκια... Τη γλυτώνω τη φυλακή :)
 
Κι εμάς μας έχει μάθει ένας πωλητής στη λαϊκή και μας κραταει σπανάκι και όταν έχει γλιστρίδα για τον πράσινο διαβολάκο (τώρα πια και για τη μικρή). Greece's most wanted θα γίνουμε για τα φτερωτά μας. Καλές ορέξεις Σπύρο ταξιδευτή!
 
Πιο παπάκι ο Σπύρος...
View attachment 57870
Και πεντακάθαρος στο νέο του πάρκο (αν και προτιμα το πληκτρολόγιο) Ευχαριστούμε @thunderfck :)
View attachment 57871
😀, τον έβαλες κιόλας πάνω κρέμασες κ παιχνίδια, είσαι φοβερός :)
όταν ήταν κουτσικο πολύ το διαμαντάκι μ την έκανα μπάνιο πάνω σε αυτο για ελάχιστο χρονικό διάστημα το χρησιμοποίησα αλλά κοίταξε σε παρακαλώ αν έχει σκουριασμένες βίδες (ειδα μια σίγουρα) και αντικατέστησε τες, άμεσα :)

Καλορίζικο :)
 
A😀 απίστευτος ο βρεγμένος ποντικοκοκατίλος! Τα πάει καλύτερα μετά την περιπέτειά του ελπίζω, έτσι Γιώργο;
Ναι μια χαρά είναι πιστεύω... :)
αν έχει σκουριασμένες βίδες
2 είχε και τις πέταξα... Και κάτι γωνίες κτλ τα έκανα πολύ καλά με σφουγγαράκι και νομίζω είναι οκ... Του άρεσε πάρα πολύ... Μόνο για 2 λεπτά το περιεργάστηκε λίγο από μακρυά και μόλις τον άφησα άρχισε να παίζει.. Θενκς και πάλι :)
 
Εντάξει είναι κουκλί!
Τον ψεκαζεις ή κάνει μόνος του;
Εγώ δεν το χω τολμήσει ακόμα! 😀
Τον ψεκάζω στο μπάνιο... Άλλες φορές δε θέλει με τίποτα άλλες το ευχαριστιεται πολύ... Δοκίμασε και συ να δεις αντιδράσεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top