Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Πολυ ομορφος! Σηκωνει και τα φτερα του υποθετω οταν τον ψεκαζεις;

Να σου ζησει!
Και τα φτερακια του σωματος σηκώνει και τα φτερα πτήσης ανοίγει... Και σκύβει σε σημείο να πάει να πέσει αλλά γαντζώνεται καλά το άτιμο :)
Να σαι καλά!
 
Πανέμορφος βρεγμένος ή άβρεχτος ο Σπύρος σου Γιώργο!
Τυχερός που σε βρήκε αλλά πολύ περισσότερο που σε... Ξαναβρήκε!
Εύχομαι ο ένας σας να μαθαίνει από τον άλλο και να περάσετε όμορφα και δημιουργικά πολλά πολλά χρόνια!
 
Πανέμορφος βρεγμένος ή άβρεχτος ο Σπύρος σου Γιώργο!
Τυχερός που σε βρήκε αλλά πολύ περισσότερο που σε... Ξαναβρήκε!
Εύχομαι ο ένας σας να μαθαίνει από τον άλλο και να περάσετε όμορφα και δημιουργικά πολλά πολλά χρόνια!
Ευχαριστώ Σίσσυ... Είχε δίκιο ο Διονύσης. Βρεγμένος είναι σα ποντικάκι με φτερά :)
Να ΄σαι καλά...
 
Άν το Σαββατοκύριακο παίζεις και πετάς όλη μέρα, που να βάλεις γραμμάριο... 😛


View attachment 57953
Ετοιμάζεται για το καλοκαίρι να βγάλει την κορμάρα στις παραλίες να αναστενάξουν οι κοκατιλίτσες.
 
Να σου πω οτι δεν το εχεις κανει σωστα κατα τη γνωμη μου! Η ζυγαρια πρπεει να ειναι σε μια σταθερη επιφανεια και οχι στο λαπτοπ. Και να μην ακουμπαει πουθενα αλλου το πουλι! Στο λεω γιατι πιθανον η μετρηση να ειναι και λαθος! Το βαρος του ειναι οκ αν και θα παρει!
 
Στο λεω γιατι πιθανον η μετρηση να ειναι και λαθος! Το βαρος του ειναι οκ αν και θα παρει!
Τον έχω ζυγίσει πολλές φορές. Εκεί παίζει, 86-89 γραμμάρια. Στη Δουκάκη ήταν 84 νομίζω και μου είπε ότι είναι οκ. Διάβασα κιόλας ότι είναι ανάλογα με το πουλάκι. Από 70 έως 120! Θεωρείται νορμάλ. Δεν ξέρω αν ισχύει βέβαια.
 
Κουκλος γινεται! Γιατι να ειμαστε κατα; Πολυ καλο τους κανει! το ιδανικο ειναι ενα μερος του κλουβιου να ειναι στον ηλιο και καποιο σε σκια, αλλα για ενα τεταρτακι ειναι οκ!
 
Κουκλος γινεται!
Περιμένω πως και πως να τον δω με άσπρο πρόσωπο :)
ενα μερος του κλουβιου να ειναι στον ηλιο και καποιο σε σκια
Είναι το μικρό κλουβάκι της κυρίας που τον βρήκε, δεν παίζει να είναι μισό μισό.
γιατι να ειμαστε κατα;
Πολλοί λένε ότι άμεση έκθεση στον ήλιο δεν κάνει.. Ξέρω γω; Γι αυτό τον βγάζω λίγο με τον πρωινό καφέ.
 
Back
Top