Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Μας έπιασε σήμερα πανικός και πήραμε σπόρους για 3 μήνες, πέλλετς για άλλους τόσους, κεχρί χαμός (ευτυχώς δεν είδε που το φυλάω), fresh mix για φύτρες, herb mix καλού κακού και μηλόξυδο.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Δεν είσαι ο μόνος, κ εγώ πήγα και πήρα γιατί αν δεν έχω φαγητό θα φάει εμένα στο τέλος από τα νεύρα του 😀
[automerge]1584125177[/automerge]
User23658 είπε:
Εμένα μυρίζει σαν..χμμμ μωρουδιακο ταλκ! 😂 @Sina @fortunatos να ζηλευετε 😂

Πώς μυρίζει σαν ταλκ απορώ 😀
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν είσαι ο μόνος, κ εγώ πήγα και πήρα γιατί αν δεν έχω φαγητό θα φάει εμένα στο τέλος από τα νεύρα του 😀
Δεν είναι και τόσο αστείο πάντως...Αν κλείσουν μαγαζιά κτλ, όπως Ιταλία;
Πώς μυρίζει σαν ταλκ απορώ 😀
Ισχύει τώρα που το σκέφτομαι. Απλά ταλκ σε κοτόπουλο μυρίζει. 😂
 
Δεν είναι και τόσο αστείο πάντως...Αν κλείσουν μαγαζιά κτλ, όπως Ιταλία;

Ισχύει τώρα που το σκέφτομαι. Απλά ταλκ σε κοτόπουλο μυρίζει. 😂

Δεν γελάω με την κατάσταση, γέλασα με την αντίδραση του ρικο αν δεν είχε φαγητό! 😊
Πιστεύω πως θα γίνει κ αυτό, έκλεισαν ήδη κάποια μαγαζιά, τώρα σειρά θα πάρουν όλα πιστεύω...
 
😂 Γιατί αυτό δεν είναι παιδί! Είναι μαμακιας! Εκεί ωφελείται η μυρωδιά ταλκ με λίγο βρεγμένο κοτόπουλο και καμία φορά χμμμ σαν. Δεν ξέρω έχει μια φτερωτή μυρωδιά! 😍
[automerge]1584149348[/automerge]
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
@fortunatos Καλα δεν το πιστευω οτι τρωει καυτερη πιπερια! 😍 Τσιλι πιπερια του δινεις; Πως αντεδρασε την πρωτη φορα που εφαγε;κανονικα επρεπε να ανεβαινει και level καθε φορα,να αρχισει απο τσιλι,μετα να παει σε Jalapeño και μετα να το τερματισει με Carolina Reaper🤣!
 
Back
Top