Ασθένειες Είναι ψείρες;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Eπιτέλους καλά νέα για το σουλτανάκι μας. Ελπίζω μέρα με τη μέρα να δυναμώνει και να είναι καλύτερα. Καλά έκανες που αποφάσισες να εμπιστευτείς όσα χρησιμοποιούν εκεί, ήταν έσχατη λύση και δε μπορούσες να μείνεις με τα χέρια δεμένα.
Φρόντισε τώρα να ξεκουραστεί λίγο παραπάνω, του χρειάζεται μετά από τέτοια περιπέτεια. Τα φιλιά μου να του δώσεις.
 
Ζωή, μιλάμε για αυτό το φάρμακο; https://www.akarsid.com/
Είναι εύκολο να μετάφρασεις μερικές γραμμές από τις ιδιότητές του;
Ναι αυτό είναι. Εννοείται. Σε λίγο Γυρίζω σπίτι και σας γράφω και τη μετάφραση.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Eπιτέλους καλά νέα για το σουλτανάκι μας.
Ευχαριστώ πολύ κύριε Διονύση. Με τρόμαξε πολύ το τουρκοπουλο μου αλλά η ευχαρίστηση που παίρνω τις 2 τελευταίες νύχτες που κοιμάται και δεν υποφέρει δεν περιγράφεται. Ελπίζω και μετά την επανάληψη σε δύο εβδομάδες να ξεμπερδεψουμε εντελώς.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Χρησιμοποιειται για τα ζωύφια με μαλακό ή σκληρό κέλυφος που τρυπώνουν σε εσοχές.
Κατάλληλο για τις ψείρες των πτηνών και των κατοικιδιων ζώων.
Μπορεί να χρησιμοποιηθει σε κουμασια, κλουβιά, κλουβιά μεταφοράς, αποθήκες, σιταποθηκες (για την κόκκινη ψείρα των πουλερικών).
Εξαφανίζει επίσης ψύλλους και ακαρεα.
Παραθέτω και μια σελίδα στα αγγλικά με περισσότερες λεπτομέρειες.
http://royalagrivet.com/products/akarsid
 
Ευχαριστα νεα, απο δω και περα τους ιπταμενους επισκεπτες να τους κρατας εκτος σπιτιου!
Να είσαι σίγουρος γι αυτό. Το πήρα το μάθημα μου.
 
Μπράβο! Πολύ ευχάριστα τα νέα σας! Χάρηκα πολύ! Περαστικά του εύχομαι και καλή και ταχεία ανάρρωση να έχει! Το αξίζετε και οι δύο! 🙂
 
Μπράβο! Πολύ ευχάριστα τα νέα σας! Χάρηκα πολύ! Περαστικά του εύχομαι και καλή και ταχεία ανάρρωση να έχει! Το αξίζετε και οι δύο! 🙂
Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά 🙂
 
Καλημέρα. Δόξα το Θεό, όλα καλά.
Άρχισα να ακούω και τη φωνουλα του. Είναι σαν να έρχεται από το πηγάδι αλλά και αυτό αυτή τη στιγμή είναι αρκετό. Κάποιες φορές μέσα στην ημέρα φτερνίζεται αλλά όχι συνεχόμενα όπως πριν και τα βράδια κοιμάται ήσυχο. Τρώει κανονικά, ακόμη και την τροφουλα του που την είχε αφήσει για λίγες μέρες. Είναι πάρα πολύ ζωηρό όλη την ημέρα. Ελπίζω με την επανάληψη του βιλμεκτιν την επόμενη εβδομάδα να γίνει εντελώς καλά.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top