Φροντίδα Εκπαίδευση του budgie μου

Kontienator

PB New Member
Εγγραφή
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
68
Πόλη
Πτολεμαΐδα
]Καλημέρα σε όλους. Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τα νεότερα για την εκπαίδευση της Μπίμπι μου ( το όνομα το διάλεξε μόνη της. λέει συνεχεία Μπίμπι-Μπίμπι Μπίμπι Μπερντ 😀)
Όπως προανέφερα άρχισε να αναπαράγει ήχους και λεξούλες. Από προχθές έρχεται στον ώμο μου και κάνουμε πολλές συζητήσεις οι δυο μας. Είμαι πολύ χαρούμενη που έχουμε μια τέτοια σχέση.
FC6B0991-B474-450F-9E2E-54C67E687F0A.webpAB0B38A7-0E37-4D70-87FE-2F379C73A54F.webp
Καθρεφτάκι δεν έβαλα όμως βρήκε μόνη της που θα περνάει τη μισή μέρα
έξω από το κλουβί: πάνω στην ινοξ φραπεριερα μου να βλέπει το είδωλο της και να κάνει τικι τικι με το ραμφος της.
F6B984C3-A17D-4132-910A-9845322F0DEE.webpEB0097F8-97E7-429F-806A-A9E23C0F18E1.webp3C99730A-CE8C-4A0B-933D-3FE1B840290E.webp
Οπως καταλαβαίνετε δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω φραπέ ever με αυτήν την φραπεριερα α😀
 
Καλημέρα Έλενα! Φανταστικά και ευχάριστα τα νέα σας! Μπράβο και στις δυό σας για την καλή σχέση που έχετε! Έχει ομορφύνει και άλλο! Ωραίες φωτογραφίες!
 
Έτσι για δοκιμή

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
χαχα μου αρέσει ο τρόπος που βολεύεται μέσα στην μπανιέρα!

Ελένη μου βγάλε αυτό το στικάκι που έχεις κρεμασμένο δεν της προσφέρει κάτι πέρα από πάχος και οι σπόροι είναι αμφιβόλου ποιότητας, βγάλε και τον καθρέφτη!
Επίσης καλό είναι όταν βάζεις την μπανιέρα να αφαιρείς τις ταΐστρες για να μην πέφτουν νερά μέσα στους σπόρους.
 
Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Αυτό το βίντεο ήταν παλιό πριν βρω αυτήν την υπέροχη ομάδα. Δεν έχω στικάκι εκτος απο αυτό που έχει τώρα (θα το δείτε στο επόμενο βίντεο). Γιατί της το έφεραν δώρο. Πλέον ούτε καθρέφτη (αν και οι φωτογραφίες παραπάνω δείχνουν ότι βρήκε άλλου να καθρεφτίζεται Χεχεχε. και ακολουθώ όλες τις συμβουλές σας πλέον. Στο μπάνιο όλα βγαίνουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ένα ακόμη βίντεο λοιπόν με σκανταλιές και λογάκια...

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
😀 οδηγος λεωφορείου η μικρούλα, βρήκε καριέρα!

Τώρα που έχουμε το κονέ να κανονίσουμε τουρ για Λινκ, Ερνεστό και την καινούργια φίλη του Ερνέστο που δεν θυμάμαι τώρα το όνομα της...
 
Τώρα που έχουμε το κονέ να κανονίσουμε τουρ για Λινκ, Ερνεστό και την καινούργια φίλη του Ερνέστο που δεν θυμάμαι τώρα το όνομα της...
Ε, ναι η Μπιμπι θα παρει το λεωφορείο και θα πάνε μαζί με την Ταμου και ο Ερνέστο θα φέρει το φορτηγό να πάρει και τον Λινκ μαζί του

4.webp
 
Back
Top