Φροντίδα Εκτροφή των μπαλκονάτων

Νικο κανε ενα φωτογραφικο αλμπουμ στο προφιλ σου και προσθεσε τις φωτογραφιες στην κοινωνικη ομαδα
 
Πρωτου κανεις το δικηγορο του Αγγελου ανοιξε τα ματια σου καλυτερα και δες στο προφιλ του τι πτηνα λεει οτι φροντιζει. Μετα τη διευκρινυση του Αγγελου γινεται δεκτος


Τα ματια μου ειναι παντα ανοιχτα πριν δημοσιευσω καποια απαντηση!
Ο Αγγελος εχει δημοσιευσει στις Παρουσιασεις οτι εχει καναρινια απο τις 19/9, οπως πολυ σωστα παρεθεσε και η Τζωρτζινα!
Εαν κατι πω λαθος παντα το παραδεχομαι και αν χρειαστει ζηταω και συγνωμη!

Σε αυτην την περιπτωση ζηταω συγνωμη απο τον Θοδωρη εαν αισθανθηκε οτι τον ειρωνευτηκα η τον κοροιδεψα!
Απλα ειμαι ανθρωπος με πολυ χιουμορ και πρεπει τελικα να συγκρατουμαι με ατομα που δεν γνωριζω!
 
Συγνωμη και απο εμενα για τη δημιουργια εντασης. Ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και δε μπορω να διαβαζω ολα τα ποστ. Πολυ μαλιστα να ασχολουμε με την ενοτητα παρουσιαση πτηνων. Επειδη τι θεωρω παιδιαστικη δε συνηθιζω να την παρακολουθω. Τωρα καθε τρεις και λιγο καποιο καινουριο παιδι θελει να γινει μελος της ομαδας μας χωρις να εχει διαβασει το θεμα απο την αρχη του. Κλασσικη συνηθεια των Ελληνων. Επειδη η ενοτητα ειναι κλειστη απαιτειται ψιλο face control.Aφου εχουμε θεσπισει κανονες σαν ομαδα πρεπει να ελεγξω αν πληρει καποιος τις προυποθεσεις και ο μονος τροπος να το κανω αυτο (αφου δεν ειναι δυνατον να γνωριζω το καθε μελος αναμεσα στους εκατονταδες του φορουμ) ειναι το προφιλ του. Στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν υπηρχε το βασικο το φροντιζω καναρινια
 
10 καναρινακια εχω στο μπαλκονι!
Θα... μπουκαρω κι εγω λοιπον!
(Που λεει κι η Σαπφω Νοταρα)!
 
Οσοι πληρουν τις αρχικες προυποθεσεις μπουκαρουν. Η κοινωνικη ομαδα δημιουργηθηκε ομως για να γινονται διαφορες συζητησεις μεταξυ ομοιοπαθουντων. Δυστυχως πολλοι γινονται μελη και μετα ουτε φωνη ουτε ακροοαση. Η ομαδα απαιτει να ειμαστε ενα συνολο. Σηζητηση 2-3 ατομων ειναι ομαδα αραχνιασμενη για καντε εξασκηση στο πληκτρολογιο σας λοιπον.Αν θελαμε να μιλαμε μονο εγω και Δημητρης (Jk21) υπηρχαν και τα προσωπικα μυνηματα.Αντε να ανεβουμε λιγο... Πλησιαζει και χειμωνας... Τι πρεπει να καλεσω κανεναν γκεστ σταρ μπας και ξυπνησετε;
Για οποιον δε γνωριζει. Πηγαινουμε στις κοινωνικες ομαδες επιλεγουμε τη best μπαλκονατη εκτροφη και ποσταρουμε
 
Ελα βρε Θοδωρη μην γρινιαζεις καλε μου θα κανεις ρυτιδες!
Εχεις ενα δικιο αντε να μην στο φαμε!
Θα μαστε πιο καλα παιδακια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: mgerom
Έλα παιδιά δίκιο έχει ο Θοδωρής. Πάμε γερά.
Ετοιμάζω πενταώροφη κλούβα με σίτα γιατί τώρα με την πτερόροια από την βεράντα γεμίζει το σαλόνι με πούπουλα. Κάθε βράδυ που γυρνάω σπίτι, κοιτάζω την βεράντα από κάτω για να δω αν υπάρχουν τα πουλιά ή αν η γυναίκα μου μην αντέχοντας άλλο, τα άφησε να φύγουν!:D
 
εγω θα σας ερθω με πολλες ερωτισεις... Μιας και ειναι η πρωτη μου φορα μπαλκονατα... 😉
 
Στο μικρο μου μπαλκονακι
εχω ενα καναρινακι
το ταιζω το ποτιζω
και με κεφι το φροντιζω

Σ ενα συλλογο ειμαι μελος
-θα σας πω ονομα στο τελος-
που θ αφησει εποχη
μπαλκονατη εκτροφη!

Forza Balconati Tutti!
 
Ciao Nicolas voutsigoutsi balconato, come stai? Ωραίο το ποιηματάκι σου, ωραίο και το ιταλικό σου. Μου φαίνεται πως θα κάνουμε και διαγωνισμό μπαλκονάτων ποιημάτων! Α καλό εεεεε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Pigaki
καλημερα σε ολους
εγω λεω να φυγω απο το μπαλκονι και να παω ταρατσα μπας και σωθω απο τα φτερα και τα πουπουλα λετε να ειμαι ταρατσατος πλεον και οχι μπαλκονατος;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Pigaki
Back
Top