Εκτός από πουλιά, έχετε άλλα κατοικίδια ζώα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ποιο/α κατοικίδια έχετε, εκτός από πουλιά;

  • Σκυλιά

  • Γάτες

  • Ερπετά

  • Υδρόβια - Αμφίβια (ψάρια, χελώνες κ.α.)

  • Τρωκτικά

  • Κουνέλια


Τα αποτελέσματα εμφανίζονται αφού ψηφίσετε.
Ειναι επικινδυνα, και συστηνω στους κατοχους σκυλων να παρουν νωρις τα μετρα τους, η Λεισμανιωση ξεκινησε τα κρουσματα για φετος ηδη.
 
δεν μας πιανει εμας το καλαζαρ της τρωει ο ερμης τις σκνιπες, καλοπισμος στο yorki ειναι απιστευτα δυσκολος.. Αρε ζητω τα κοντοτριχα..
 
εχω ενα κοντοτριχο ημιαιμο λαμπραντορ, ο θεος να το κανει... Η γουνα του ειναι σα μεταξι.Χωρις χτενισμα. ΜΑΔΑΕΙ ΦΟΒΕΡΑ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ, λιγοτερο και απο τα μακρυτριχα...
 
εμενα θα πεις για τριχα ειναι και ασπρος και εγω φοραω μαυρα γινομαι ζεμπρα τον εχεις δει τον ερμη ε;
 
εχω ενα κοντοτριχο ημιαιμο λαμπραντορ, ο θεος να το κανει... Η γουνα του ειναι σα μεταξι.Χωρις χτενισμα. ΜΑΔΑΕΙ ΦΟΒΕΡΑ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ, λιγοτερο και απο τα μακρυτριχα...

Αυτο ειναι αληθεια. Ολα τα κοντοτριχα μαδανε περισσοτερο νομιζω.
 
Εχω 3 ασπρα, το ενα ειναι που μαδαει σαν τρελο.. Ξερω πολυ καλα...😕
 
Εκτος γενικα, εντος οταν βρεχει γιατι απο στεγαση το σπιτι πασχει,.. Θα κλαινε σημερα που θα φυγω, αλλα θα πεσει πιστολακι μολις γυρισω το βλεπω :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nbah
μαδανε ναι.. Τα γιορκι δν μαδανε καθολου νομιζω..
Kαθολου, πραγματι.

Εχω 3 ασπρα, το ενα ειναι που μαδαει σαν τρελο.. Ξερω πολυ καλα...😕

Εχω την αισθηση οτι τα ανοιχτοχρωμα ζωα μαδανε περισσοτερο απο τα σκουροχρωμα και κυριως απο τα μαυρα.
 
αχα ρωτα κ εμενα που κοιμαται μεσα και κοντευω ν βγω εγω εξω 😀.. Το χαλι αππ μπορντο ασπρο κ δεν φευγει κιολας η τριχα
 
αχα ρωτα κ εμενα που κοιμαται μεσα και κοντευω ν βγω εγω εξω 😀.. Το χαλι αππ μπορντο ασπρο κ δεν φευγει κιολας η τριχα
Και εγω κεραμιδι εχω, μπορει να φαινεται η τριχα, αλλα κραταει τη λασπη 😉

Θελει υπομονη και επιμονη στο σκουπισμα, σκεψου θελω 2 ωρες για το..."μπακινγκχαμ" μια σταλια σπιτι,Και καλο χτενισμα, προλαμβανει τις τριχες στο χαλι :)
 
Ναι σίγουρα για τα μακρύτριχα. Κι εγώ όταν είχα το κόλεϋ το πήγαινα σε μαγαζί για μπάνιο. Τώρα με το κοντότριχο, μόνη μου είναι πιο εύκολο.
 
Να σας γνωρισω την Μαγια ενα θηλυκο τζακ ρασελ.
View attachment 32306
acana ε; Πολυ καλη αλλα δεν. Εκανε για τον ερμη του δινω orijen την adult τωρα που εγινε ενος.. η μαγια πανεμορφη να ηταν parson russell θα σε εκανα κουνιαδο
καλημερα
.. Περιμενοντας τους πρωτους νεοσσους, σημερα γεννησε κ η Μαγια
3 αγορια κ 2 κοριτσια, σας στελνω τις πρωτες φωτο...
 

Συνημμένα

  • HPIM0214.webp
    HPIM0214.webp
    13 KB · Προβολές: 35
  • HPIM0174.webp
    HPIM0174.webp
    14,8 KB · Προβολές: 33
  • HPIM0213.webp
    HPIM0213.webp
    12,2 KB · Προβολές: 33
Back
Top