Διατροφή Ενδιαφέρον για αγορά 20kg συσκευασίας μείγματος σπόρων

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TZANNSPY
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

TZANNSPY

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
1.707
Πόλη
Άγιος Δημήτριος
Ανοίγω αυτό το θέμα για τυχόν εκδήλωση ενδιαφέροντος...

Τόπος: Αθήνα - Ακόμα καλύτερα στα Ν. Προάστια αλλά όχι απαραίτητα
Χρόνος: Την 1η εβδομάδα του Απριλίου
Προιόν: Vadigran Posture ή Vadigran Breeder Plus ή Quiko Canary Breeder Plus με σειρά προτίμησης

Το "κόνσεπτ" έχει ως εξής: Να μαζευτούμε το δυνατόν περισσότεροι και να αγοράσουμε κάποιο από τα τρία προιόντα και μετά να το μοιράσουμε... Τόσο απλά...

Με δική μου ζυγαριά... :)😉
 
Εδώ είμαι τελείωσε η σούπα...

Λάμπρο αν θυμάμαι καλά κάπου στην Καλλιθέα δεν είσαι; Ή κάνω λάθος;
Κοίταξε όταν λέω Ν. Προάστια εννοώ και γύρω περιοχές, πιστεύω πως δεν θα υπάρξει πρόβλημα σε αυτό...

Γιώργο μακάρι... Έτσι θα πάρουμε πολύ καλή τροφή, σε καλή τιμή και αν μαζευτούμε και σε καλή ποσότητα...

Όποιος φίλος διαβάζει ας μην ντρέπεται - όπως έκανα εγώ στην αρχή- αν θέλει να δηλώσει ενδιαφέρον...
Το έχω ξανακάνει και δεν έχασα...

Δεν είναι μόνο το κόστος που έχουν τα 20kg αλλά είναι μεγάλη η ποσότητα και θα μπαγιατέψει αν το πάρει κάποιος μόνος του με μικρό κουμάσι...

Όποιος δεν θέλει να δηλώσει συμμετοχή δημοσίως ας στείλει πμ...
 
Έγινε Σπύρο θα σου πω σε δυο τρεις μέρες να δω πρώτα πόσο μου έχει μείνει από αυτό που έχω φτιάξει.
Δεν υπάρχουνε ντροπές σε αυτά :)
 
Είμαι μέσα! Μένω Νέα Σμύρνη και λέω να πάμε για το Vadigran Breeders Plus. Με 18 καναρινάκια και μερικά που είναι στο δρόμο, δενβγαίνω η μάνα! 😛
Αλικη με 18 καναρινια νομιζω με ενα 20kg θα περασεις 5-6 μηνες
 
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για τροφή για καναρίνια. Έχω 3 ζευγαράκια με τα μωράκια τους, 10 κιλάκια πρέπει να είναι καλά! Εάν μπορεί να κανονιστεί και σε κάποιο μετρό καλώς!
 
Παιδιά, μακάρι να υπάρξει συμμετοχή και ξαναπαίρνουμε...
Επίσης μπορεί να γίνουν και δύο ομάδες...
Ενδιαφέρον να υπάρξει...
Οι ομαδικές αγορές πάντα συμφέρουν, καλή σκεψη
 
Μια πρόχειρη ανακεφαλαίωση:

1) @TZANNSPY (Αγ. Δημήτριος)
2) @TheBigL (Αθήνα - περιοχή; ) αναμονή τελικής απάντησης...
3) @Titribit (Αθήνα - περιοχή; )
4) @alicedros (Νέα Σμύρνη)
5) @ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ (Βούλα)

- @Εκηβόλος, Αλέξανδρε αν δεν έχεις κάποιον να την παραλάβει από εμάς κοντά δεν νομίζω πως αξίζει να συμμετάσχεις...

Άρα μιλάμε για 4kg ο καθένας... Κοντά στο ιδανικό πεντόκιλο -κατά την γνώμη μου- που κακώς δεν υπάρχει στην αγορά...
 
Back
Top