Διατροφή Ενδιαφέρον για αγορά 20kg συσκευασίας μείγματος σπόρων

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TZANNSPY
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Τελικά vadigran breeder plus?Μπορείς να το διευκρινήσεις φίλος;
 
Τετάρτη θα μπορώ.Αν θα σου ήτανε εύκολο να έρθω πριν ανοίξεις το τσουβάλι (όχι ότι δεν σε εμπιστεύομαι απλά...placebo) και να το πάρω επιτόπου. Κοντά μένουμε.

Ωραία... Θα σε ενημερώσω να φέρεις ταπεράκια...
 
Φίλε ζητώ συγνώμη αν πάτε για posture θα ήθελα να απέχω. Έχω λόγο που να θέλω την άλλη οπότε να μην σας χαλάσω την παραγγελία και το σκεπτικό.Ζητώ συγνώμη.
 
Οι συμμετέχοντες:
1) @TZANNSPY
2) @TheBigL
3) @Titribit
4) @alicedros
5) @ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ
6) @Εκηβόλος
7) φίλος/μέλος που έστειλε πμ

Επειδή είναι η πρώτη μας "ομαδική" και για να μην μπλέξουμε θα πάρουμε όλοι από την ίδια ποσότητα 2.85kg άσχετα αν κάποιος θα ήθελε παραπάνω ή λιγότερο...
Ευχαριστώ για το γεγονός ότι με συμπεριλάβετε εντός των ατόμων που θα γίνει η "μοιρασιά" άλλα έχω ήδη προμηθευτεί τροφή καθώς η προηγούμενη μου τελείωσε για κάποιο λόγο σχετικά νωρίτερα.
Ελπίζω να μας ξαναδοθεί κάποια παρόμοια ευκαιρία.
 
Καλησπέρα!

Πιο τελευταία ανακεφαλαίωση:

Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου ΤΕΤΑΡΤΗ 6/4 απόγευμα θα έχω στα χέρια μου το τσουβάλι με την τροφή.

Οι παραδόσεις μπορούν λογικά να αρχίσουν και την ίδια ημέρα, ζυγαριά υπάρχει, σακούλες θέλω να βρω...
Όσοι δεν προλάβουν κανονίζουμε για ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (απογεύματα) ή/και Σ/Κ (όλη μέρα)...
Αλλά να γνωρίζουν πως η συσκευασία θα ανοίξει την ΤΕΤΑΡΤΗ...

Οι συμμετέχοντες:
1) @TZANNSPY
2) @Titribit
3) @alicedros
4) @ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ
5) φίλος/μέλος που έστειλε πμ

Για να μην μπλέξουμε θα πάρουμε όλοι από την ίδια ποσότητα 4.00kg άσχετα αν κάποιος θα ήθελε παραπάνω ή λιγότερο...
Εκτός και αν κάποιος φίλος τελικά δεν θα πάρει οπότε μοιράζουμε τα κιλά που θα έπαιρνε...
Πάντως καλό θα είναι να μην αποχωρήσει κανείς... Τουλάχιστον να γνωριστούμε...
Και εδώ θα είμαστε να ξαναπάρουμε...
.-
 
Καλησπέρα, για Τετάρτη απόγευμα τί ωρα και πού; Να μαζευτούμε να ανοιχτεί η συσκευασία. Αυγοτροφή αναγκάστηκα να πάρω γιατί είχα γεννητούρια. Και πείτε μας εάν γίνεται πόσα κιλά και κόστος. ευχαριστώ!
 
Όπως καταλαβαίνετε η συσκευασία θα πρέπει να ανοιχτεί σε κλειστό χώρο...
Προφανώς στο σπίτι μου...
Μόλις σχολάσω Τετάρτη απόγευμα περνάω και παίρνω το τσουβάλι και με τους κοντινούς μπορεί να γίνει άμεσα η συνάντηση...
Όποιος θέλει μπορεί να είναι μπροστά στο άνοιγμα...
Για να μην κουράζουμε εδώ θα στείλω μνμ για να αλλάξουμε κινητά σε όλους τους συμμετέχοντες...
Τιμή ~2 ευρώ / κιλό...
 
Ποια διαφορά προκύπτει στην τιμή αν αγοράσει κάποιος συσκευασία του κιλού;
Το μόνιμο ζήτημα είναι οτι δεν υπάρχουν συσκευασίες του κιλού ή 5κιλου ή 12κιλου. Δεν βγάζουν οι εταιρείες.
Αντίστροφα έτοιμα μείγματα τέτοιας ποσότητας δεν είναι ικανοποιητικά.
Τέλος υπάρχει και ένα μικρό οικονομικό όφελος.
 
Kαλησπέρα, να περιμένω ένα τηλέφωνο, 1 διεύθυνση σε μνμ? Για να βρεθούμε αύριο;
 
Σπύρο, συμφέρει τελικά; Ποια διαφορά προκύπτει στην τιμή αν αγοράσει κάποιος συσκευασία του κιλού;

Σταύρο @Stavros με κάλυψε ο πρωινός Δημήτρης @Deukalion!

Το μόνιμο ζήτημα είναι οτι δεν υπάρχουν συσκευασίες του κιλού ή 5κιλου ή 12κιλου. Δεν βγάζουν οι εταιρείες.
Αντίστροφα έτοιμα μείγματα τέτοιας ποσότητας δεν είναι ικανοποιητικά.
Τέλος υπάρχει και ένα μικρό οικονομικό όφελος.

+ 1000

Kαλησπέρα, να περιμένω ένα τηλέφωνο, 1 διεύθυνση σε μνμ? Για να βρεθούμε αύριο;

Στέλνω μνμ σε όλους τους συμμετέχοντες...
 
Παντως και εγω αν μιλαμε για Posture δε θα συμμετεχω. Θελω την Breeders plus.
 
Το θεμα ειναι ρε παιδια οτι αν αποχωρησουμε ολοι παυει να συμφερει πια...

αρχισαμε με 3 παρα κατι κιλα στον καθενα και θα καταληξουμε με μισο σακι
 
Κοιτάξτε παιδιά...
Εγώ αύριο θα πάρω το σακί, έχω ήδη κανονίσει με τη Φραγκούλα να έρθει να πάρει όσο θέλει...
Όποιος θέλει είναι ευπρόσδεκτος, για οποιαδήποτε ποσότητα...
Απλά όσοι κάνουν πίσω να το δηλώσουν για να ξέρω...
 
Εγώ νόμιζα Αντώνη μου ότι θα αγοράσουμε την Breeders Plus. Γι αυτό και τώρα δε θα συμμετεχω.. Εχω δοκιμασει και τις 2 και προτιμουν ξεκαθαρα περισσοτερο την Breeders Plus Οποτε παω με αυτη. :)
 
Καλησπέρα, εγώ πέρασα από το σπίτι του Σπύρου εχθές... Και πήρα 6 κιλάκια! Περίμενα και εγώ μήπως ερχόντουσαν και άλλοι από την παρέα και γνωριζόμασταν! Εμείς πάντος τον καφέ μας τον ήπιαμε αφού ο Σπύρος μας, ήταν τόσο φιλόξενος. Μου έδειξε και τους φτερωτούς του φίλους!Άλλος από την παρέα πήρε τελικά;
 

Συνημμένα

  • μικρ504891103_n.webp
    μικρ504891103_n.webp
    13,1 KB · Προβολές: 27
Back
Top