Γενικά Επιθεση δαιμονισμενης γατας σε καναρινια κι οτι πεταει γενικως

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης tzefri
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ολα τα περιμενω σε αυτη τη Ζωη.
Αλλα να φαω μπαν απο 20χρονη πραγματικα δε θα το φανταζομουν ποτε.
Γιαυτο μικρη μου αυτομπαναρομαι μονος μου και παρακαλω ΘΕΡΜΑ τον Σταυρο να διαγραψει τον λογαριασμο μου. Δεν δεχομαι καμμια κριτικη απο 20χρονες που οι γονεις του ψηφιζουν πασοκ 20 χρονια τωρα. Τι νοοτροπια ειναι αυτη που εχεις κοριτσακι μου;
Παρακαλω Σταυρο διεγραψε με

Δεν δεχομαι ΚΑΜΜΙΑ κριτικη
 
Ολα τα περιμενω σε αυτη τη Ζωη.
Αλλα να φαω μπαν απο 20χρονη πραγματικα δε θα το φανταζομουν ποτε.
Γιαυτο μικρη μου αυτομπαναρομαι μονος μου και παρακαλω ΘΕΡΜΑ τον Σταυρο να διαγραψει τον λογαριασμο μου. Δεν δεχομαι καμμια κριτικη απο 20χρονες που οι γονεις του ψηφιζουν πασοκ 20 χρονια τωρα. Τι νοοτροπια ειναι αυτη που εχεις κοριτσακι μου;
Παρακαλω Σταυρο διεγραψε με

Δεν δεχομαι ΚΑΜΜΙΑ κριτικη
Συγνωμη που επεμβενω αλλα εσυ συμπεριφερεσαι σαν 20χρονη χωρις παρεξηγηση παντα :)
Και τα πολιτικα δεν βλεπω να χουν καμια σχεση με το φορουμ και με το θεμα ολοι καποτε κρινομαστε και ας μην μας αρεσει
 
Αρτέμη, σε παρακαλώ πολύ! Μην ζητάς να φύγεις από την παρέα μας! Εδώ θα πρέπει να είμαστε όλοι μαζί αγαπημένοι και να συζητάμε ήρεμα και πρόσχαρα, ο καθένας τις εμπειρίες του. Δεν χρειάζεται να ζητάς να φύγεις, γιατί δεν πρόσβαλλες κανέναν.
Σκέψου το καλά! Αν τελικά θελήσεις να παραμείνεις μαζί μας θα ήθελα να μου κάνεις μία χάρη: 1ον) όταν σου λένε τα παιδιά κάτι σχετικά με τα πουλιά, να το κάνεις αμέσως, γιατί το λένε για το καλό των πουλιών, ώστε να ζήσουν και να τα χαίρεσαι κάθε μέρα! Ο σκοπός του φόρουμ είναι αυτός. Να βοηθάμε ο ένας τον άλλον. και 2ον) όταν σου συμβαίνει κάτι κακό με τα ζωάκια σου, θα πρέπει να εκφράζεσαι σοβαρά για να εκλάβουμε κι εμείς την σοβαρότητα της κατάστασης. Αν προσπαθήσεις να τα κάνεις αυτά, θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά!
Με πολύ αγάπη και φιλική διάθεση, Αμβρόσιος!
 
Αρτέμη προφανώς δεν διάβασες καλά όσα έχουν γραφτεί.
Εκ μέρους των mods αλλά και του Σταύρου δεν τέθηκε κάποιο θέμα για σένα.

Την προσωπική μας γνώμη στην είπαμε ειλικρινά ο καθένας όπως οφείλουμε και θέλουμε να κάνουμε.

Την τελευταία σου απάντηση την θεωρώ απαράδεκτη και δεν καταλαβαίνω αν τα "βάζεις" μ' εμένα (που έχω ηλικία πολλαπλάσια των 20 ) ή την Αλίκη που είναι 20.
Αυτό που κάνουμε εδώ είναι μια δουλειά πρακτικού χαρακτήρα δεν είναι "εξουσία".
Επειδή μιλάς από την απόσταση κάποιας ηλικίας, θα σου πω, πως ως μεγαλύτεροι είμαστε υποχρεωμένοι να ενισχύουμε και να βοηθάμε τους νέους όπου τους συναντάμε στην εκτέλεση των καθηκόντων τους και όχι να τους παρεμποδίζουμε, μειώνοντάς τους μάλιστα με αφορμή την ηλικία τους.

Προσωπικά λυπάμαι αν απομακρυνθείς από την παρέα μας αλλά η απόφαση είναι δική σου και σεβαστή σε κάθε περίπτωση και φυσικά η παραμονή σου προϋποθέτει τον σεβασμό των κανόνων του φόρουμ και των μελών του στο σύνολό τους.
 
Η πόρτα είναι ανοιχτή και για την είσοδο και για την έξοδο. Με τον ίδιο τρόπο λειτουργεί και προς τις δύο κατευθύνσεις.

Λογαριασμοί και μηνύματα δεν διαγράφονται για κανένα λόγο, εκτός αν υπάρξει παράβαση κανόνων και απόφαση από τη διαχείριση. Οι Όροι Χρήσης βρισκόταν εκεί πριν κάνετε εγγραφή και παραμένουν οι ίδιοι.

Τέλος μια φιλική συμβουλή... Stop being a crybabies and grow the fuck up people, που λεν και στο χωριό μου.
 
«Ο ζήλος τόσο διαφέρει απ' το φθόνο, όσο η αρετή απ' την κακία.»

Ζαν ντε λα Μπριγέρ
 
.
 

Συνημμένα

  • IMG_20140511_022838.webp
    IMG_20140511_022838.webp
    8,6 KB · Προβολές: 72
Γιαυτο μικρη μου αυτομπαναρομαι μονος μου και παρακαλω ΘΕΡΜΑ τον Σταυρο να διαγραψει τον λογαριασμο μου.
Παρακαλω Σταυρο διεγραψε με
WTF!
 
Back
Top