Ασθένειες Η Ελίνα (parrotlet) κάνει εμετό

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Σισσυ μου φτου φτου φτου μη τη ματιάσω είναι λίγο πιο καλά. Τρώει κιόλας... Ούτε έκανε εμετό ξανά.
Πολύ χάρηκα.
r (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webpr (18 x 20).webp

Προς τι τα έχουμε τότε τα... Ματάκια Εύα μου φτου φτου και πάλι φτου! 😁
Πάρα πολύ χάρηκα, γρήγορα περαστικά και στους δυο κι αγύριστα!👍
 
View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535View attachment 63535

Προς τι τα έχουμε τότε τα... Ματάκια Εύα μου φτου φτου και πάλι φτου! 😁
Πάρα πολύ χάρηκα, γρήγορα περαστικά και στους δυο κι αγύριστα!👍
Ευχαριστούμε πολύ Σισσυ μουυυ να σαι καλά, ζ😍
 
Σε γενικές γραμμές καλά... Η διάρροια παραμένει όμως. (κι αυτό μου μοιάζει για μόλυνση)
Μέχρι πότε θα παίρνουν αντιβίωση;
Έκανε τελικά κι άλλο αυγό;
 
Μέχρι πότε θα παίρνουν αντιβίωση;
Έκανε τελικά κι άλλο αυγό;
Μέχρι την Πέμπτη... Όχι ευτυχώς...
Την είδα κιόλας σήμερα τυχαία που έφτιαχνε τα πούπουλα της και είδα γεμάτο τον πρόβολο της επιτέλους μετά από μέρες... Χάρηκα πολύ
 
Κλωσάει; Πόσες μέρες θα δώσεις αντιβίωση; Έστειλες κουτσουλιές για εξέταση;
Όχι Ανέστη... Την έχω βγάλει την φωλιά...
Τη Δευτέρα το πρωί θα στείλω... Θα έστελνα εχθές αλλά ο Γιατρός έλειπε...
 
Καλησπέρα Εύα! Διαβάζοντας τις πρώτες σελίδες του θέματος σου, στενοχωρήθηκα και εγώ, γιατί είναι πολύ άδικο να σας συμβαίνει αυτό. Τώρα που είδα την βελτίωση της χάρηκα πάρα πολύ! Εύχομαι ολόψυχα η αδιαθεσία της να είναι παροδική, να μην συντρέχει σοβαρός λόγος και ασθένεια και σύντομα να επανέλθει στους συνήθεις, καλούς ρυθμούς της! Κανείς το καλύτερο και έχει θετικό αντίκτυπο! Πολλά μπράβο! Δύναμη και υπομονή! :)
 
Θα σας ενημερώσω όταν πάρω τις εξετάσεις...
Από ζωηραδα, φαγητό και νερό είμαστε οκ...
Αλλά και τα δύο κάνουν ακόμα διάρροια.
Πότε θα είναι έτοιμες οι εξετάσεις τους Εύα;
δηλ το είδος της κουτσουλιάς δεν έχει αλλάξει καθόλου; ή έχει κάπως διορθωθεί;
 
Πότε θα είναι έτοιμες οι εξετάσεις τους Εύα;
δηλ το είδος της κουτσουλιάς δεν έχει αλλάξει καθόλου; ή έχει κάπως διορθωθεί;
Την Πέμπτη Σισσυ μου...
Εφόσον δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, τους έβαλα ρίγανη στο κλουβί και μόνο όταν τρώνε τη ρίγανη, οι κουτσουλιές είναι πιο καλές...
 
Back
Top