Γενικά Η Λινκ παρουσιάζεται

... και δεν την ξεμαλλιάζει πάλι καλά! 🤣...

Το ξεμάλλιασμα δεν είναι τίποτα μπροστά στο 1 χιλιοστό απο την αρτηρία του καρπού που χτύπησε εμάς. 😨
 
Σίγουρα Ανέστη!
Είναι σημαντικό πως μέχρι πρότινος ο Λινκ δεν βγάζει επιθετικότητα, αλλά μόνο διεκδικεί (όπως διηγείται ο Άγγελος)...
Σίγουρα όμως κανείς δεν μπορεί να επαναπαύεται σε σχέση με τις αντιδράσεις, που ανά πάσα στιγμή μπορεί να χειροτερέψουν.
 
Ευτυχώς παιδιά δεν δαγκώνει. Ακόμη κι όταν το κάνει με νεύρα αν πω μη σταματάει αμέσως. Ακούει στο μη όπως τα σκυλισ
[automerge]1563906517[/automerge]
Και επί της ευκαιρίας... Τα ανοίξαμε και σας περιμένουμε... Έχει πλάκα να μου βγει κομμωτής ο Λίνκ
[automerge]1563906979[/automerge]
Ο Λίνκ προσπαθεί να μου πει ότι η θέση είναι πιασμένη... Αυτό συμβαίνει κάθε πρωί όταν με βλέπει να πηγαίνω από το σαλόνι προς το δωμάτιο.
 

Συνημμένα

  • received_492035328267016.webp
    received_492035328267016.webp
    310,7 KB · Προβολές: 23
  • FB_IMG_1563906781798.webp
    FB_IMG_1563906781798.webp
    46,6 KB · Προβολές: 21
Τελευταία επεξεργασία:
Με τον καιρό θα ανεβάσω αρκετές φωτογραφίες και βίντεο στα οποία βγάζει την ζήλια του με το να κοιμάται πάνω μου σε όποιο σημείο με ακουμπάει η Δέσποινα
Κτητικός ήταν και ο Ερνέστο απέναντι στη Νόρα (ήμουν "δικός" του) για πολύ καιρό, πάνω από 1,5 χρόνο. Ακόμα και σήμερα τον πιάνουν κατα καιρούς οι ζήλιες του.
 
α!😱το τυραννάτε το πουλί, τι γυμνάσια είναι αυτά που του κάνετε Άγγελε; 🙄... Θες καμιά καταγγελία; 🤣 😁

Αν δεν έχει σβήσει μια φίλη μου την συνομιλία στο messenger, θα ανεβάσω ένα βίντεο με τον Λινκ να βγάζει όλα του τα νεύρα 3 λεπτα αφού έφυγε η Δέσποινα για δουλειά (δηλαδή μετά τις αγκαλιές και τα φιλιά όσο ο Λινκ ήταν απλά στον ώμο μου χωρίς να του δίνω σημασία)
 
Back
Top