Γενικά Η Λινκ παρουσιάζεται

😀 αποχαιρέτα το, το κρεββάτι που χάνεις
Ο Άγγελος με τον Λινκ νομίζω ότι τα έχουν βρει τόσο καλά στην συμβίωση που ο κάθε ένας ξέρει τα όρια του και μέχρι που τον παίρνει.

(Εννοείται και ο Λινκ θα έχει πάντα το πιο πάνω χέρι, αλλά αυτό ας μείνει μεταξύ μας, μην χαλάσουμε καρδιές 😛)
 
Ο Άγγελος με τον Λινκ νομίζω ότι τα έχουν βρει τόσο καλά στην συμβίωση που ο κάθε ένας ξέρει τα όρια του και μέχρι που τον παίρνει.

(Εννοείται και ο Λινκ θα έχει πάντα το πιο πάνω χέρι, αλλά αυτό ας μείνει μεταξύ μας, μην χαλάσουμε καρδιές 😛)

Θα αρχίσω να βγάζω βίντεο την συνήπαρξη για να δεις ότι τον έχω σούζα. Έμαθε και το "έλα" που σημαίνει ότι πρέπει να έρθει πάνω μου ώστε να αλλάξουμε δωμάτιο.
 
Θα αρχίσω να βγάζω βίντεο την συνήπαρξη για να δεις ότι τον έχω σούζα. Έμαθε και το "έλα" που σημαίνει ότι πρέπει να έρθει πάνω μου ώστε να αλλάξουμε δωμάτιο.
Oπως όλοι καταλαβαίνουμε αυτό το ποστ το έγραψε ο Λινκ 😛
 
Oπως όλοι καταλαβαίνουμε αυτό το ποστ το έγραψε ο Λινκ 😛

Μπορώ να πω ότι ισχύει Διονυση. (Αν και είναι παλιά η φωτογραφία)

tinypic-no-longer-available.jpg
 
Μπορώ να πω ότι ισχύει Διονυση. (Αν και είναι παλιά η φωτογραφία)

tinypic-no-longer-available.jpg
Eδώ κολλάει και διάλογος

-Λοιπόν νεαρέ πρόσεξέ με καλά και πάψε να παίζεις με τα φτερά. Θα σου εξηγήσω πως λειτουργεί αυτό το μηχάνημα και πως βγάζουμε πλήκτρα για να περνάμε καλά
-Μάλιστα Δάσκαλε Λινκ.
 
Λινκ and the mirror

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Αύριο για πρώτη φορά το φροντιστήριο Blue Feather θα υποδεχτεί με χαρά την νέα τάση Blue Friday. Όλα τα μαθήματα θα έχουν έκπτωση 20% και τα μαθηματικά 50%. Στο παρακάτω βίντεο μπορείτε να δείτε και τον δάσκαλο Λινκ εν ώρα εργασίας.

Υστερόγραφο 1. Τα μπλε και κίτρινα χρώματα αποτελούν μόνο μια ανάμνηση για το βίντεο.
Υστερόγραφο 2. Σε ολόκληρο κατάστημα jumbo ήταν το μοναδικό ξύλινο παιχνίδι που βρήκα. Δεν αντιλέγω είναι σίγουρα όλα πλαστικά εκεί μέσα αλλά ρώτησα τις πωλήτριες αν υπάρχει έστω και ένα ξύλινο παιχνίδι για παιδιά κάτω των 2 ετών και μου δείξανε το αριθμολόγιο.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
:)Άγγελε, αμφιβάλω αν τα χρώματα στις χάντρες είναι μη τοξικά... Επίσης μην τον αφήνεις να δαγκώνει τα κλειδιά, κινδυνεύει με δηλητηρίαση από το μέταλλο
 
:)Άγγελε, αμφιβάλω αν τα χρώματα στις χάντρες είναι μη τοξικά... Επίσης μην τον αφήνεις να δαγκώνει τα κλειδιά, κινδυνεύει με δηλητηρίαση από το μέταλλο

Τα κατέστρεψε ήδη όλα και έμεινε μόνο το ξύλο. Σκέφτηκα ότι είναι για παιδάκια μέχρι 4 ετών που λογικά θα τα βάλουν στο στόμα και για αυτό το πήρα. Για τα κλειδιά το γνωρίζω αλλά ήταν ο μόνος λόγος ώστε να αρχίσει να σκαρφαλώνει.
 
Τα κατέστρεψε ήδη όλα και έμεινε μόνο το ξύλο. Σκέφτηκα ότι είναι για παιδάκια μέχρι 4 ετών που λογικά θα τα βάλουν στο στόμα και για αυτό το πήρα. Για τα κλειδιά το γνωρίζω αλλά ήταν ο μόνος λόγος ώστε να αρχίσει να σκαρφαλώνει.
Λογική η σκέψη σου, αλλά δεν τους έχω και πολλή εμπιστοσύνη (αν δεν συνοδεύεται από γραπτά αποδεικτικά στοιχεία, να μην τους έχεις κι εσύ;) )
 
Χρόνια πολλά. Καλή χρονιά να έχουμε με αγάπη υγεία και ευτυχία. Όλα τα άλλα θα έρθουν. Ξέρω είναι λίγο αργά αλλά δεν πειράζει. Όπως και να έχει όμως ο νέος χρόνος ήρθε να αποδείξει στον Λίνκ ότι ο έρωτας είναι τυφλός...

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
καλη χρονια!1 οντως ο ερωτας ειναι τυφλος πολλες φορες! Ενημερωτικα τα χρυσοψαρα δε κανουν σε γυαλα!
Το γνωρίζω αλλά φτιάχνω τώρα ενυδρείο μικρό. Μου το δώσανε οπότε το πήρα όπως ήταν
 
Back
Top