Αναπαραγωγή Η Οδύσσεια της πρώτης μου εκτροφής κόκκινων μωσαικών

Πολύ όμορφα.. Θα μπούνε σε αναπαραγωγή φέτος;
Το θηλυκό και ένα από τα αρσενικά ναι. Όπως και οι γονείς. Τα άλλα 2 αρσενικά δυστυχώς εγώ δεν έχω το χώρο να τα ζευγαρώσω. Γι αυτό και ψάχνω να τα δώσω κάπου καλά. :)
 
Να τα λατρεμένα μωσαϊκάκια! 🙂 Είναι πανέμορφα και χαριτωμένα! Γλυκές φατσούλες! Ειδικά, όμως η η δεσποινίδα σου είναι φοβερή τσαχπίνα! Έχει, φαίνεται, πλήρη επίγνωση της γοητείας της!:DΈχουν γίνει αγνώριστα σε σχέση με το καλοκαίρι. Και τελικά το βάψιμο τους πήγε περίφημα! Εξαίσια!👍

Μπράβο σου και πάλι Αλίκη! Να τα χαίρεσαι και τα τέσσερα και εύχομαι να έχουν επιτυχημένες αναπαραγωγές! Να σου ζήσουν!

Υ. Γ. Μας αποζημίωσες με το παραπάνω! Σε ευχαριστούμε! 🙂
 
Να τα λατρεμένα μωσαϊκάκια! 🙂 Είναι πανέμορφα και χαριτωμένα! Γλυκές φατσούλες! Ειδικά, όμως η η δεσποινίδα σου είναι φοβερή τσαχπίνα! Έχει, φαίνεται, πλήρη επίγνωση της γοητείας της!:DΈχουν γίνει αγνώριστα σε σχέση με το καλοκαίρι. Και τελικά το βάψιμο τους πήγε περίφημα! Εξαίσια!👍

Μπράβο σου και πάλι Αλίκη! Να τα χαίρεσαι και τα τέσσερα και εύχομαι να έχουν επιτυχημένες αναπαραγωγές! Να σου ζήσουν!

Υ. Γ. Μας αποζημίωσες με το παραπάνω! Σε ευχαριστούμε! 🙂
Σ ευχαριστώ τόσο πολύ για τα καλά σου λόγια Αμβρόσιε μου! Όσο για το βάψιμο θα μπορούσα και καλύτερα αλλά κάθε χρόνο μαθαίνουμε! Να σαι καλά!
 
Back
Top