Η κλούβα μου

Να σε καλα! Το κενο ειναι σχερον 3 εκατοστα γιυτο το θεωρισα μικρο, στα συρματακια εχεις απολυτο δικιο, δεν παει ο νους σας πως εγιναν τα χερια μου στο τελος της κατασκευης..
Εγω εβαλα πηχακι σαν κορνιζα στα πορτακια για να μην γδερνουν.
3 εκατοστα δεν είναι και λιγα μαλλον οριακα για επιδοξους δραπέτες.
 
Εγω εβαλα πηχακι σαν κορνιζα στα πορτακια για να μην γδερνουν.
3 εκατοστα δεν είναι και λιγα μαλλον οριακα για επιδοξους δραπέτες.
αν δεν βαρεθω λεω να τα λιμαρω... Καλο και το πηχακι παντως
 
Μπορείς να αναφέρεις την εταιρεία και το συγκεκριμένο κόστος;
Κοιτα επειδη δεν τα πηρα ακομα γιατι ειναι ψιλομακρυα απο εδω που μενω και δεν βρηκα χρονο να παω,θα τα ανεβασω φοτο οταν το κανω και θα σ πω και την εταιρια... Ειναι 3 ταψια, τα 2 ειναι 43 μηκος επι 46 πλατος και το κατω το μεγαλο ειναι 86 μηκος και 46 πλατος.Απο τιμη μου ειπε γυρο στο 25 με 30 ευρο για ολα αλλα δεν θυμαμε ακριβως
 
Απο τιμη μου ειπε γυρο στο 25 με 30 ευρο για ολα αλλα δεν θυμαμε ακριβως
Δεν είναι κακή τιμή. Και εγώ που θα πάω Πέτρου Ράλλη για ένα 60x40 κάπου εκεί περιμένω(δλδ στο δεκάρικο)
 
Φαίνεται λιγο σαν φρούριο κ χαλάει η εικόνα αλλα τι να κανουμε δεν γινεται κ αλλιως...
Και εγώ στα δικά μου έχω βάλει το πλέγμα που βάζουμε στα μπαλκόνια το πράσινο δίχτυ.. Και μένα μου κόβει την θέα αλλά τι να κάνουμε.. Τουλάχιστον είναι ασφαλή! 😉
 
13281779_587954004713961_1542615775_n.webp

Μπηκανε και τα ταψια με το κουνελοσυρμα και ειμαστε ετοιμοι... Μια μετρια προσπαθεια αλλα με αρκετο κοπο εφτασε στο τελος της... Οταν μπουν μεσα και οι καληφωνοι ιδιοκτητες θα ανεβασω αλλη μια φοτο για να κλεισει ομορφα το θεμα... Την καλησπερα μου
 
Τέλεια γεια στα χέρια σου, να την ευχαριστηθούν και να τους ευχαριστηθείτε κι εσείς χαλαρώνοντας!
 
Back
Top