Ασθένειες Η aviomycine έσωσε το καναρίνι μου;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης patilas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αυτο πιστεύω κ εγώ παντός έχει βελτιωθεί απίστευτα..

@mgerom μπορέιτε ν δείτε την φώτο κ ν μου πείτε την άποψή σας αν πιστεύετε ότι θ την βγάλει την σεζόν; Παντός έχει ελατωθει το μελάνο τμήμα. Κ το πουλί είναι ποιο ζωηρό..
 
@mgerom μπορέιτε ν δείτε την φώτο κ ν μου πείτε την άποψή σας αν πιστεύετε ότι θ την βγάλει την σεζόν; Παντός έχει ελατωθει το μελάνο τμήμα. Κ το πουλί είναι ποιο ζωηρό..
ΟΧΙ . Η υγεία ενός πουλιού και η πορεία της δεν μπορεί να ελεγχεί με αυτόν τον τρόπο. Τα αυτονόητα τα καταλαβαίνεις μόνος σου μια χαρά. :)
 
Σε αυτό το σημείο της κοιλιάς ποιο όργανο υπάρχει κύριε Μάκη; Το συκώτι είναι από την άλλη μεριά σωστά;

Τι διατροφή της παρέχεις; Είναι όντως πολύ αδύνατη... ☹
 
Ήταν πιο αδύνατη.. Της έχω ενσ πλήρη μείγμα νιζερ λυναροσπορο περιλα καμελινα κσναβουρι αγκάθι, της βάζω και κάθε δυο μέρες σουσάμι στο αυγοθήκη..
 
Μπορεί να είναι το ήπαρ, η σπλήνα ή και τα δυο. Από τα μέχρι σήμερα φάρμακα αποθεραπεία δεν υπάρχει
 
Με γαιδουράγκαθο ωρέ παιδιά δεν γίνεται τίποτα;
 
Δεν λέω ότι το χάνεις, μπορεί να ζει με το πρόβλημα του, πλήρη θεραπεία δεν υπάρχει να το θεραπεύσεις ριζικά τελείως.
 
Ευχαριστώ για την πληροφορία. Αυτό το πουλί θ μπορέσει ν μπει για αναπαραγωγή η θ έχω πρόβλημα;
 
Ευχαριστώ για την πληροφορία. Αυτό το πουλί θ μπορέσει ν μπει για αναπαραγωγή η θ έχω πρόβλημα;
Θα δείξει η πορεία του. Υπάρχει χρόνος θα δούμε μέχρι τότε.
 
Εάν ζει έως τότε…. η αναπαραγωγή από μόνη της είναι μια στρεσογόνα κατάσταση και θέλει το συγκεκριμένο ιδιαίτερη φροντίδα από σήμερα έως το τέλος της ζωής του
 
Back
Top