Ασθένειες Καναρίνι με σπυρί στα πόδια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Mary27
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
εστω τηλεφωνικα εχεις μιλησει με το γιατρο για την εξελιξη; Τι λεει;
 
Δεν τον πηρα ακομα, το ειδα το μεσημερι και μετά έφυγα για δουλειά.. Ρωτωντας στο πετ σοπ που πηγα για τροφή αν ξερουν κανεναν καλο πτηνιατρο, μου προτειναν ως πολύ ειδικό τον πτηνιατρο του ΑΤΤΙΚΟΥ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΑΡΚΟΥ, Πασατζής νομίζω λέγεται.. Συγκεκριμένα μου ανέφεραν περιστατικό με ζακό παπαγάλο που ηταν μισοπεθαμενος και με αμεση καλλιεργεια κλπ τον εσωσε...
Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω,τι μικροβιο μπορει να ναι που δεν περναει ουτε με FUCIDIN... Θα παρω τον πτηνιατρο που εχω ηδη μιλησει και αν δεν βρω ακρη, θα παρω αδεια να παω στο ΑΤΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ..
Σας εχει τύχει ποτε με καναρίνι να μην περνάει; Δλδ ειναι κατι που εχει ξανασυμβει σε πουλί;
 
αρκετα ανθεκτικα μικροβια υπαρχουν...

την φραση θα την αλλαζα " τι μικροβιο μπορει να ναι που δεν περναει με FUCIDIN "

δεν ειναι η τελευταια λυση μονο το φουσιδικο οξυ. Και οι δυο κινησεις που αναφερεις στην προτελευταια φραση, ευχομαι να φερουν αποτελεσμα!
 
... Ρωτωντας στο πετ σοπ που πηγα για τροφή αν ξερουν κανεναν καλο πτηνιατρο, μου προτειναν ως πολύ ειδικό τον πτηνιατρο του ΑΤΤΙΚΟΥ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΑΡΚΟΥ, Πασατζής νομίζω λέγεται...

Ποσάντζης ονομάζεται ο γιατρός
Δημήτριος Ποσάντζης
κτηνίατρος υπεύθυνος για τα πτηνά στο Αττικό Ζωολογικό Πάρκο
210 6634724-5 / 6932900491
 
Back
Top