Ασθένειες Καναρίνι τρέμει και κάνει διάφανες κουτσουλιές

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Nikfree
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Screenshot_6.webp απογευματινος υπνος 😛 και αναρωση
δεν ειναι καθαρη αν πηγενα ποιο κοντα θα ξυπνουσε
 
View attachment 44795 απογευματινος υπνος 😛 και αναρωση
δεν ειναι καθαρη αν πηγενα ποιο κοντα θα ξυπνουσε
Νίκο μου δυστυχώς θα σε στεναχωρήσω... Το να κοιμάται 5 η ώρα το απόγευμα δεν είναι φυσιολογικό.. Είναι σύμπτωμα ασθένειας. Τα καναρίνια κοιμούνται σπανίως κατα τη διάρκεια της ημέρας και αυτό γίνεται μόνο το μεσημέρι. Το πρωί και το απόγευμα είναι ζωηρά και ψάχνουν συνεχώς γα τροφή. Νομίζω θα πρέπει να ενημερώσεις τον κτηνίατρο. Ο φίλος σου δεν είναι καλά ακόμα. ☹
 
Νίκο μου δυστυχώς θα σε στεναχωρήσω... Το να κοιμάται 5 η ώρα το απόγευμα δεν είναι φυσιολογικό.. Είναι σύμπτωμα ασθένειας. Τα καναρίνια κοιμούνται σπανίως κατα τη διάρκεια της ημέρας και αυτό γίνεται μόνο το μεσημέρι. Το πρωί και το απόγευμα είναι ζωηρά και ψάχνουν συνεχώς γα τροφή. Νομίζω θα πρέπει να ενημερώσεις τον κτηνίατρο. Ο φίλος σου δεν είναι καλά ακόμα. ☹
Αυτο κοιματε ετσι απο την μερα που γεννηθικε ειναι ολη μερα ζωηροτατο θα το συζητησω ομως
 
ολα καλα... σημερα... κελαηδαμε κιολας σιγα σιγα οσο για τον υπνο δν μου το ειπε σαν προβλημα γιατι το κανει απο οταν βγηκε απο το αυγο του!
 
ολα καλα... σημερα... κελαηδαμε κιολας σιγα σιγα οσο για τον υπνο δν μου το ειπε σαν προβλημα γιατι το κανει απο οταν βγηκε απο το αυγο του!
Μια χαρά τότε! Περαστικά και αγύριστα που λένε!
 
Ολα τελεια σμρ... κανονικη διατροφη ποια... Κελαηδημα οσο δεν παει δεν βαζει γλωσσα μεσα 😛
Σαν να ευχαριστει...
απλα ολα παρα μα παρα πολυ καλα
Και εγω με την σειρα μου ευχαριστω εσας για ολα...
 
Ολα τελεια σμρ... κανονικη διατροφη ποια... Κελαηδημα οσο δεν παει δεν βαζει γλωσσα μεσα 😛
Σαν να ευχαριστει...
απλα ολα παρα μα παρα πολυ καλα
Και εγω με την σειρα μου ευχαριστω εσας για ολα...
Τέλεια νέα! Μπράβο σε σένα και τον γιατρό!
 
Back
Top