Ασθένειες Καναρινι ανοιγοκλεινει το στομα του

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Ariadnh
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Δες σε αυτό το βίντεο πως είναι ο ήχος.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Οχι δεν ειναι ετσι. Καλη η ιδεα σου.. Θα ψαξω να βρω να περασω βιντεο. Γιατι δεν ξερω να περναω δικο μου..

Βρηκα.. Προς το τελος ακουγεται ο ηχος της αναπνοης. Ετσι ειναι αλλα δεν παρατηρησα να βραχνιαζει. Αν το κανει δεν θα ειναι τοσο εντονο.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Δες σε αυτό το βίντεο πως είναι ο ήχος.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Και ποιος το λέει βρε Μάκη μου ότι σ αυτό το βίντεο το καναρινάκι έχει ακάρεα και όχι αναπνευστικό; Εγώ γενικά δεν πολυπιστεύω στα ακάρεα.. άσε που τα συμπτώματα των ακαρέων είναι πολύ κοινά (για να μην πω ίδια) με τα συμπτώματα των αναπνευστικών προβλημάτων. Εγώ θεωρώ (χωρίς να είμαι γιατρός φυσικά) ότι έχει πνευμονία ή άσθμα και πιστεύω και εύχομαι πως το sivotine θα κάνει δουλειά! Αριάδνη μου να το έχεις μέσα στο σπίτι στη ζέστη.. εύχομαι μέσα από την καρδιά μου περαστικά!
 
Μακάρι Αριάδνη μου! Να μας ενημερώνεις αν θες για τις εξελίξεις και το πως τα πάει ο μικρός! Περαστικά!
 
Back
Top