Διατροφή Κρεμα νεοσσων καναρινιων σε lovebirds

Κατάσταση
Κλειστό.
Ο τόνος μου ήταν εντελώς χαμηλός. Τα φόρουμ λειτουργούν με κανόνες. Δέχεσαι τη γνώμη του άλλου, καλώς. Διαφωνίες με τη γνώμη του άλλου και πάλι καλώς, αρκεί τα επιχειρήματά σου να επικεντρώνονται στην άποψη και όχι στο πρόσωπο. Διαφορετικά, τουλάχιστον εδώ μέσα όσοι διαφωνούν με αυτό ασχολούνται με τα καλύτερα πράγματα που έχουν να κάνουν.
 
θα ευχαριστησω τους διαχειριστες του φορουμ που με ανεχτηκαν για οσο χρονικο διαστημα ημουν κι εγω μελος και θα παρακαλεσω οπως με διαγραψετε απο το πολυ καλο και χρησιμο φορουμ σας.σας ευχαριστω πολυ.
 
θα ευχαριστησω τους διαχειριστες του φορουμ που με ανεχτηκαν για οσο χρονικο διαστημα ημουν κι εγω μελος και θα παρακαλεσω οπως με διαγραψετε απο το πολυ καλο και χρησιμο φορουμ σας.σας ευχαριστω πολυ.
Ε κ. Γιώργο τώρα, για ποιο λόγο; Εντάξει δικαίωμά σας αλλά είναι κρίμα...
 
θα ευχαριστησω τους διαχειριστες του φορουμ που με ανεχτηκαν για οσο χρονικο διαστημα ημουν κι εγω μελος και θα παρακαλεσω οπως με διαγραψετε απο το πολυ καλο και χρησιμο φορουμ σας.σας ευχαριστω πολυ.
Διαγραφές δεν γίνονται. Αν διάβαζες τους κανόνες λειτουργίας από την αρχή, ίσως και να μην έφτανε εδώ. Μπορείς απλά να αποχωρησεις εφόσον δεν σου αρέσει το πολύ καλό και χρήσιμο φόρουμ μας.
 
Μπορουμε να επικεντρωθουμε λιγο στο μωρό; αν σας ειναιεευκολο!
 
ζητω να με διαγραψετε απο μελος του φορουμ σας. Δεν σας ζητησα να απολογηθητε ουτε να μου κανετε παρατηρησεις. Το να συνεχιζετε κυριε σταυρο να απευθυνεστε με τετοιο εριστικο τροπο απεναντι μου δεν νομιζω οτι ωφελει σε κατι.
 
ζητω να με διαγραψετε απο μελος του φορουμ σας. Δεν σας ζητησα να απολογηθητε ουτε να μου κανετε παρατηρησεις. Το να συνεχιζετε κυριε σταυρο να απευθυνεστε με τετοιο εριστικο τροπο απεναντι μου δεν νομιζω οτι ωφελει σε κατι.
Επαναλαμβάνω, διαγραφές δεν γίνονται. Σε παρακαλώ διάβασε τους κανόνες λειτουργίας και σταμάτησε τα εκτός θέματος μηνύματα.
 
Διάβασα ποπ ως μπορεί να αυτοτραυνατιστει για να βγάζει το σφουγγαρακι... ισχύει;
 
Μαράκι, προσωπικά δεν το έχω αντιμετωπίσει. Κοίτα να το βάλεις σωστά και παρακολούθησέ το. Γιατί το σκέφτηκες αυτό; Κάνει προσπάθειες να το βγάλει;
 
Ναι και πεδευεται πολύ ☹

Μήπως να το βγάλω; δεν είναι και τοσο σοβαρό!
 
Μήπως είναι σκληρό το σφουγγάρι; Μήπως είναι πολύ χοντρό; Βασικά θέλουμε να μένουν στην σωστή θέση. Δεν το κάνεις πιο μικρό σε μέγεθος;

Μήπως να το βγάλω; δεν είναι και τοσο σοβαρό!
Όταν μεγαλώσει θα κάθεται με την κοιλιά Μαρία και θα ταλαιπωρείται.
 
Σκληρό δεν είναι...χοντρό δεν είναι...
 
Το ταισα στις 07:00 και έβγαζε την τροφή του.. ( προσπαθουσε να βγάζει κάτι και πριν φαει) ξέρει κανείς τι μπορεί να έπαθε;
 
Επίσης πετάει! Μήπως ήρθε η ώρα να μπει σε κλουβακι;
 
Τι έβαλα τελικά σε κλουβακι γιατί πετάει πολύ καλά! Είναι όμως πολύ ζεστά! (+ηλεκτρική κουβερτα κάτω απτο κλουβί ):)...
 
Εχω μια απορία ως προς την "θεραπεία" για τα πόδια αν βάλει αυτο το κομμάτι φελιζόλ το παπαγαλάκι δεν θα το δαγκώνει; Εδω σε καναρινάκια βάζεις δαχτυλίδι και τσιμπάνε το πόδι τους πόσο μάλλον lovebird με ένα μεγάλο κομμάτι φελιζόλ !
 
Κατάσταση
Κλειστό.

Σχετικά θέματα

Back
Top