Ασθένειες Μήπως έχει εσωτερική αιμορραγία;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης alicedros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
στη φωτο δημητρη εγω δε βλεπω κατι μελανοκαι η καρινα ξυραφι θα δικαιολογουσε το αποτομο χασιμο βαρους.
και το πουλι απο οτι βλεπω καλα ειναι. Οποτε δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να εχει με το ζορι κατι..
 
Εγώ πάντως δε βλέπω και πολλά "φυσιολογικά" πράματα στις φωτογραφίες.
και η καρινα ξυραφι θα δικαιολογουσε το αποτομο χασιμο βαρους
Μα αυτό αποδεικνείει η καρίνα. Πως συμπεραίνεις ότι δεν έχασε βάρος;
και το πουλι απο οτι βλεπω καλα ειναι. Οποτε δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να εχει με το ζορι κατι..
Είναι καλά επειδή δεν πέθανε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: jk21
παιδια την γνωμη μου ειπα και την υποστηριζω και ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ τα δεδομενα.

σταυρο αυτο ειπα, οτι εχασε βαρος. Μαλλον χαθηκαμε στην μεταφραση.η καρινα σημαινει οτι το πουλι εχασε βαρος.
για αυτο και η ιδεα μου για την εναποθεση λιπους.
 
εγω προσωπικα στη φωτο που παρεθεσα, βλεπω στην περιοχη της κοιλιας και ειδικα δεξια απο την κυστη (στο πανω μερος της κοιλιακης χωρας ) εμφανη διογκωση εσωτερικων οργανων, σε αντιθεση με την καρινα δεξια και διογκωση οχι απο κιτρινο λιπος, αλλα απο κατι που κατω απο το ροζουλι δερμα, δειχνει πιο μελανο. Πιο δεξια, διπλα ακριβως σε αυτη τη διογκωση,υπαρχει διακριτη η καρινα. Δεν γινεται να ειναι διογκωση απο παχος (που ειναι το κιτρινο λιπος ) και διπλα η καρινα ξυραφι
 
μαλλον εισαι πιο εμπειρος και καταλαβαινεις περισσοτερα. Τεσπα το τονισα εξαρχης, με τα λιγοστα που ξερω αυτη ειναι η γνωμη μου.
αλλοι που ξερουν περισσοτερα ας βοηθησουν πιο πολυ.
 
δεν ειναι θεμα εμπειριας και γνωσεων, που σε αλλα θεματα ισως εχω περισσοτερες, σε αλλα εχεις εσυ...

ειναι θεμα του τι βλεπουμε με τα ματια μας
 
δεν φανταζομαι καν οτι υπαρχει θεμα που εχω περισσοτερη εμπειρια ή γνωση απο εσενα. Ουτε καν στην οπτικη επαφη οπως αποδεικνυεται
 

Σχετικά θέματα

Back
Top