Αναπαραγωγή Μεγαλώνουμε χάρη σε όλους εσάς

Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Έχουν γίνει πανέμορφα και θρεφτάρια! 🙂 Πολλά μπράβο, τόσο σε εσένα Ελένη, όσο και στους άξιους και στοργικούς γονείς τους! Να χαίρεσαι όλη σου την φτερωτή οικογένεια και να σου χαρίζουν πάντα συγκινητικές και όμορφες στιγμές! Σου αξίζει, γιατί αναγνώρισες τα λάθη σου και τα διαχειρίστηκες ακόμα καλύτερα τα πτηνά σου! 👍

Από εδώ και πέρα τους εύχομαι καλή πορεία προς τον απογαλακτισμό και την ενηλικίωση τους!
 
Καλό Πάσχα και καλή ανάσταση!

Με πρώτη ευκαιρία άλλαξε τις πατηθρες με ξύλινες αν προσέξεις και εσύ θα δεις ότι η συγκεκριμένη εινσι λεπτή και δεν πατάνε σωστά τα πουλιά ! Σχεδόν αγκαλιάζουν τα δάκτυλα τους κλίνουν πάνω της!
 
Με πρώτη ευκαιρία άλλαξε τις πατηθρες με ξύλινες αν προσέξεις και εσύ θα δεις ότι η συγκεκριμένη εινσι λεπτή και δεν πατάνε σωστά τα πουλιά ! Σχεδόν αγκαλιάζουν τα δάκτυλα τους κλίνουν πάνω της!
Καλημερα ευχαριστω για την ενημερωση.Ακομη τα εχω ολα σε ενα κλουβι μπαμπας, παιδια και η μαμα κλωσαει 5 αυγα.Αυτες τις μερες θα τα χωρισω γιατι πλεον τρωνε μονα τους.
 
Σε ευχαριστούμε πολύ! Επίσης! Καλό και Άγιο Πάσχα και Καλή Ανάσταση να έχεις!

Έχουν γίνει πλέον πανέμορφα, γλυκά έφηβα καναρίνια! Τα χρώματα τους είναι υπέροχα! Και νομίζω ότι το ένα έμοιασε στην μητέρα και το άλλο στον πατέρα, για να υπάρχει δικαιοσύνη! 😛Το αστείο είναι ότι αν δεν δει κανείς τους γονείς τους, δεν θα το καταλαβαίνουν ότι είναι αδέλφια! Μπράβο σου Ελένη! Να σου ζήσουν και τους εύχομαι ότι καλύτερο στην ζωή τους!
 
Σε ευχαριστω πολυ, ναι πραγματι ειναι εντελως διαφορετικα και ιδια με τους γονεις. Ειναι πολυ καλα και πολυ ημερα κυκλοφορουν μεσα στο σπιτι. Δεν εχω λογια για να σας ευχαριστησω ολους γιατι χωρις εσας παλι βλακειες θα εκανα:DΑν ολα πανε καλα σε λιγες μερες περιμενω τα νεα μπομπιρακια🙂
 
Ειναι πολυ καλα και πολυ ημερα κυκλοφορουν μεσα στο σπιτι.
Δε θα στο προτεινα να τα αφηνεις να πετουν ελυθερα στο σπιτι... Οι κινδυνοι ειναι τεραστιοι... Διαβασε εδω.

Να τα χαιρεσαι! Κουκλακια!
 
Δε θα στο προτεινα να τα αφηνεις να πετουν ελυθερα στο σπιτι... Οι κινδυνοι ειναι τεραστιοι... Διαβασε
Καλημερα φιλη μου δεν τα αφηνω για πολυ εξω μονο πανω στο καναπε και κατω στο χαλι τρεχουν ειναι πολυ ημερα δεν τα πολυπιανω απλα δεν θελω να με ξεχασουν :D
 
Σε ευχαριστω πολυ, ναι πραγματι ειναι εντελως διαφορετικα και ιδια με τους γονεις. Ειναι πολυ καλα και πολυ ημερα κυκλοφορουν μεσα στο σπιτι.
Τέλεια! Είδες τα γονίδια; 😛Χαίρομαι πολύ με την πρόοδο τους! Όλα βαίνουν αισίως!
Αν ολα πανε καλα σε λιγες μερες περιμενω τα νεα μπομπιρακια🙂
Μπράβο! Θαυμάσια νέα! Με το καλό να δεχθείς τα "εν δυνάμει " αδέλφια τους!
Δεν εχω λογια για να σας ευχαριστησω ολους γιατι χωρις εσας παλι βλακειες θα εκανα:D
Ελένη, καλώς ή κακώς, και τα λάθη γίνονται για καλό μας. Μας οδηγούν στην βελτίωση μας. Όλοι μας έτσι λειτουργούμε! Και δεν χρειάζεται να μας ευχαριστείς, αλίμονο! Αυτόν τον σκοπό εξυπηρετούμε στο φόρουμ, με μεγάλη μας χαρά και προθυμία! (εγώ προσωπικά, τίποτα δεν έκανα!) :)👍
 
Δεν εχω λογια για να σας ευχαριστησω ολους
Κατά βάθος εμείς σε ευχαριστούμε Έλενα που μαθαίνουμε από εσένα.
Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα.
 
Back
Top